Dramatyczny mecz na szczycie 1 ligi. ŁKS zremisował z Piastem w Gliwicach.

Przez całe spotkanie obie drużyny walczyły o zwycięstwo. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowo Romańczuk strzelił z 17 metra i pokonał Szmatułę.

Tuż po przerwie kolejna bramka dla ŁKS-u. Po strzale Romańczuka Szmatuła odbił piłkę, która trafiła do Mięciela. 2:0 dla łodzian.

Gospodarze nie poddali się. Po akcji Iwana z Biskupem ten drugi pokonuje Wyparłę W 61 minucie drugą żółtą kartkę otrzymuje Zganiacz. Mimo osłabienia Piast w 69. minucie doprowadził do wyrównania. Tym razem podawał Mycon, a strzelał Biskup.

Piast Gliwice – ŁKS Łódź 2:2 (0:1)
Gole: 58. 69. Biskup – 45. Romańczuk, 49. Mięciel

Piast: Szmatuła – Lewczuk (46. Iwan), Krzycki, Matras, Szary,  Podgórski, Sielewski (52. Urban), Zganiacz, Buryan (76. Gamla), Biskup, Maycon.

ŁKS: Wyparło – Gieraga, Łabędzki, Klepczarek, Woźniczka, Kaczmarek (71. Kujawa), Kłus, Romańczuk (79. Kosecki), Mączyński, Bykowski, Mięciel (90. Mowlik).

Żółte kartki: Zganiacz, Lewczuk, Podgórski, Iwan (Piast) – Kłus, Kaczmarek, Woźniczka, Kujawa (ŁKS).
Czerwona kartka: 61. Zganiacz (Piast).