PhysioCare- Wolontariat w sporcie

sagGrupa studentów V-ego roku, kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi-  „SAG2 PhysioSquad” wychodzi z inicjatywą wsparcia łódzkich klubów sportowych poprzez aktywną pomoc w szeroko pojętej organizacji wydarzeń sportowych i aktywną pomoc drużynom w trakcie zawodów.

Głównym celem programu „PhysioCare-Wolontariat w sporcie”  jest propagowanie aktywności studenckiej w sporcie podczas wydarzeń sportowych oraz pomoc w ich organizacji.

Wolontariat ma na celu poznanie wielopłaszczyznowej specyfiki sportu i związanych z nim działań organizacyjnych a także aktywnej pomocy zawodnikom w trakcie trwania meczu.

Możliwość  poznania a następnie przeanalizowania z jakimi problemami spotykają się zawodnicy w trakcie sezonu (czyli np: przeciążenia po meczowe, po treningowe, drobne urazy, ewentualne kontuzje) biorąc także pod uwagę jego osobowość i mentalne przygotowanie do zawodów, pozwala wzbogacić wiedzę na temat danej dyscypliny sportowej a także uświadomić różnorodność czynników jakie mają wpływ na formę graczy.

Chciałbyś przystąpić do programu i skorzystać z naszej pomocy 
„PhysioCare- Wolontariat w sporcie” ?
Zapraszamy do kontaktu nie tylko kluby sportowe ale także drużyny amatorskie i organizatorów imprez sportowych.
Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy pod adres:
sag2.physiotherapy @gmail.com

Zakończenie I edycji programu : 31.05.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *