Phishbacher New York Electric Trio w Improwizacji (ODWOŁANE!!)

trio1small

Ponieważ kocnert został odwołany także musimy odwołać konkurs.

29 października o 21 w Improwizacji rozpocznie się niezwykły koncert w wykonaniu Phishbacher New York Electric Trio. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

 
Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Improwizacja”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w środę, 27 października o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomien drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Improwizacja
KONKURS ODWOŁANY, PONIEWAŻ ODWOŁANO KONCERT
 
Niezwykłe, niepowtarzalne i jedyne takie wydarzenie muzyczne. Prosto z Nowego Jorku w centrum Łodzi zagra trio, którego głównym filarem jest Walter Fishbacher austryjacki pianista mieszkający w Nowym Jorku. Czego możecie się spodziewać? Świetnej muzyki, która łączy w sobie jazz, fusion i wiele innych inspiracji z całego świata. Artyści wprowadzą funk lat 70-tych w XXI wiek i możemy zapewnić, że będzie to niezapomniane wydarzenie muzyczne, którego nie można przegapić. Liczba miejsc na to niezwykłe wydarzenie jest ograniczona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *