trio1small

Ponieważ kocnert został odwołany także musimy odwołać konkurs.

29 października o 21 w Improwizacji rozpocznie się niezwykły koncert w wykonaniu Phishbacher New York Electric Trio. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

 
Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Improwizacja”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w środę, 27 października o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomien drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Improwizacja
KONKURS ODWOŁANY, PONIEWAŻ ODWOŁANO KONCERT
 
Niezwykłe, niepowtarzalne i jedyne takie wydarzenie muzyczne. Prosto z Nowego Jorku w centrum Łodzi zagra trio, którego głównym filarem jest Walter Fishbacher austryjacki pianista mieszkający w Nowym Jorku. Czego możecie się spodziewać? Świetnej muzyki, która łączy w sobie jazz, fusion i wiele innych inspiracji z całego świata. Artyści wprowadzą funk lat 70-tych w XXI wiek i możemy zapewnić, że będzie to niezapomniane wydarzenie muzyczne, którego nie można przegapić. Liczba miejsc na to niezwykłe wydarzenie jest ograniczona!
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
top2016
Top Łódź Festiwal 2016 (zakończony)
2015-05_mad_max_825
ENEMEF: Maraton Mad Max (zakończony)
gielda
Giełda Kolekcjonerska (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*