phillipW czwartek, 8 stycznia o godz. 20 w Z innej beczki wystąpi australijski songwriter, Phillip Bracken. Wstęp wynosi 10 zł.

W twórczości Phillipa Brackena słychać wędrownego ducha, meandrującego pomiędzy stylami takimi jak indie roots, blues,czy soul alternatywny z domieszką muzyki ambient. Eteryczny, pełen ciepła głos wydaje się być zarazem swoiście pierwotny, surowy. Rytmy odzwierciedlone w gitarze zmieniają się od spokojnych poprzez intensywne aż do hipnotycznych, często będąc mieszanką wszystkich trzech. Phil tworzy muzyczne krajobrazy, które chwilami wydają nam się znajome. Chciałoby się podążyć za jego głosem do miejsc, które widzimy oczami wyobraźni.

Zarówno śpiewając solo, jak i przy akompaniamencie swoich utalentowanych przyjaciół, ten australijski muzyk dostarcza nadzwyczajnych wrażeń. W swoim kraju zwykle gra w trzyosobowym zespole z kuzynem Danielem, perkusistą. W Polsce, w ̈przybranym ̈ domu Phillipa, w występach na żywo często towarzyszą mu elektryczna gitara, saksofon, a nawet duduk (drewniany instrument dęty).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Funeral Cult, Arcane Dust i Flames Among Hatred w Magnetofonie
1805
Brooks Was Here, Tsrod i Skinny Girls w Stereo Krogs
zgielkstaraszkola
Zgiełk & Stara Szkoła w New Yorku
1 Komentarz
  • Misiek
    4 stycznia 2015 at 17:28

    Czas przestać imprezować:) mylicie Australijczyka z Austriakiem

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*