brickenW sobotę, 2 sierpnia o godz. 20 w Z innej beczki rozpocznie się koncert australijskiego sing-writera, Phillipa Brackena. Wstęp wynosi 5 zł.

W twórczości Phillipa Brackena słychać wędrownego ducha, meandrującego pomiędzy stylami takimi jak indie roots, blues,czy soul alternatywny z domieszką muzyki ambient. Eteryczny, pełen ciepła głos wydaje się być zarazem swoiście pierwotny, surowy. Rytmy odzwierciedlone w gitarze zmieniają się od spokojnych poprzez intensywne aż do hipnotycznych, często będąc mieszanką wszystkich trzech. Phil tworzy muzyczne krajobrazy, które chwilami wydają nam się znajome. Chciałoby się podążyć za jego głosem do miejsc, które widzimy oczami wyobraźni.

Zarówno śpiewając solo, jak i przy akompaniamencie swoich utalentowanych przyjaciół, ten australijski muzyk dostarcza nadzwyczajnych wrażeń. W swoim kraju zwykle gra w trzyosobowym zespole z kuzynem Danielem, perkusistą. W Polsce, w ̈przybranym ̈ domu Phillipa, w występach na żywo często towarzyszą mu elektryczna gitara, saksofon, a nawet duduk (drewniany instrument dęty).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
nagorze
Na Górze w Klubie DOM
Afu-fb-lodz
Afu-Ra w Krańcoofce
IMG_4859
T.Love w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*