PGE Skra zagra z Cucine Lube Civitanova w łódzkiej Atlas Arenie

W półfinale Ligi Mistrzów siatkarze PGE Skry zmierzą się w dwumeczu z Cucine Lube Civitanova, czyli wicemistrzem Włoch. Spotkanie w Polsce odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Po zwycięstwie w ćwierćfinale z Zenitem Sankt Petersburg, mistrzom Polski przyjdzie mierzyć się z Cucine Lube. Wiadomo już, że pierwsze spotkanie w walce o finał odbędzie się w Polsce, a dokładniej w łódzkiej Atlas Arenie. Mecz zaplanowano na środę, 3 kwietnia, na godz. 18. Rewanżowe spotkanie odbędzie się natomiast tydzień później, czyli 10 kwietnia, o godz. 20.30 we włoskiej Eurosuole Forum.

Doping 10 tys. kibiców z pewnością pomoże siatkarzom PGE Skry w tak ważnym spotkaniu. W ekipie bełchatowian co prawda nie brakuje uznanych zawodników, na czele z mistrzami świata: Wlazłym, Karolem Kłosem, Jakubem Kochanowskim, Grzegorzem Łomaczem i Arturem Szalpukiem, ale Cucine Lube to bardzo wymagający rywal, jeszcze bardziej naszpikowany gwiazdami z całego świata. – Dlatego potrzebujemy wsparcia naszych kibiców, których mamy w całej Polsce – zgodnie mówią siatkarze PGE Skry.

Przypomnijmy, że Cucine Lube jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w całej Lidze Mistrzów. We włoskim zespole występują tacy siatkarze jak Tsvetan Sokolov, Osmany Juantorena, Bruno Rezende, Dragan Stanković, Yoandy Leal czy Robertlandy Simon. Siatkarze PGE Skry pokazali jednak, że potrafią walczyć z silnymi zespołami, dlatego sprawa wejścia do finału wciąż jest otwarta.

Najtańsze bilety kosztują nawet 10 złotych i można je kupować w oficjalnym sklepie PGE Skry w hali Energia, na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia, w sieci Empik, w Centrum Biletowym Atlas Areny oraz online na eBilet.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *