pezet_plakat

„…MLM EVENT GROUP ORGANIZATOR CZWARTKOWEGO KONCERTU „PEZET & LIVE BAND SOKÓŁ & MARYSIA STAROSTA BCZ HARY” INFORMUJE: Tego wieczoru nie zagrają jednak Pezet z live band’em. Zamiast niego do line-up’u dołącza Hades.Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby impreza odbyła się zgodnie z planem.Wszystkim, którzy liczyli na obecność pana Kaplińskiego i kupili wcześniej droższe wejściówki, wynagrodzimy to tańszymi biletami na koncert. Prezentami od Prosto Label, Mass Denim oraz Blud w postaci płyt i ubrań. Brak Pezeta w line-up’ie nie jest winą samego artysty oraz jego managementu, a jedynie firmy MLM Event Group…”

Pezet wystąpi w Klubie Muzycznym Dekompresja w czwartek,  13 grudnia. Uczta dla miłośników hip-hopu rozpoczyna się o godzinie 18. Bilety w przedsprzedaży kosztują 40 zł, a w dniu koncertu 50 zł. Dystrybucja biletów: Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59; Bludshop, ul. Traugutta 14; MLM Event Group, ul. Żwirki 1C lok. 11, 3. piętro.

Artysta zaśpiewa pod akompaniament żywych instrumentów prezentując swoją najnowszą płytę „Radio Pezet”. Tego wieczoru zapraszamy również na spotkanie z Sokołem i Marysią Starostą, którzy odpowiedzą na kilka pytań wykonując utwory z albumu „Czysta Brudna Prawda”. To zacne grono gwiazd hip-hopu dopełnią przedstawiciele łódzkiej sceny. Swoje występy zapowiedzieli Hary i BCZ.

PEZET – Jan Paweł Kapliński, polski raper i właściciel marki odzieżowej Koka. Od 2010 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats.  Na początku swojej twórczości związany z zespołem Płomień 81. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Tede, Eldo, Fokusm O.S.T.R., WdoWa, Peja czy Gramatik. Za album „Muzyka Poważna” uzyskał nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderka w kategorii Album Roku HIP-HOP/ R&B. W roku 2012 wydał nowy album „Radio Pezet”, którego produkcją zajął się Sidney Polak. Płyta zadebiutowała na 2 miejscu zestawienia OLIS.

SOKÓŁ – Wojciech Sosnowski, znany jako Nocny Narrator. Raper znany z występów w grupie muzycznej WWO i współtwórca kolektywu ZIP Skład.  Jest prezesem rady nadzorczej wytwórni muzycznej Prosto, której był założycielem. Współpracował z takimi wykonawcami: Slums Attack, Molesta Ewenement, Hemp Gru, Michał Urbaniak, Franek Kimono, Soundkail. W maju 2011 roku nawiązał współpracę z Marysią Starostą i wspólnie stworzyli album „Czysta Brudna Prawda”, który otrzymał wiele wyróżnień.

Marysia Starosta – piosenkarka, kompozytorka, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.  Gościnnie nagrywała z VNM, Fu, Borysem Szycem i Pokojem z Widokiem na Wojnę. Udzielając się jako chórzystka współpracowała z Martyną Jakubowicz, Kombii, Afromental, De Mono i Krzysztofem Krawczykiem.  Ma na swoim koncie dwa albumy „Maryland” i „Czysta Brudna Prawda”, za którą otrzymała złotą płytę.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Forever Amy w Wytwórni
kejaceli
Keja Ceili
Mueran_Humanos
Latynoamerykańskie electro w klubie DOM

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*