pezet__live_band_20130126_1592459508

W piątek, 2 grudnia o godz. 23:30 w Wytwórni rozpocznie się koncert Pezeta. Bilety kosztują 40, 45 i 50 zł.

Po ponad trzech latach przerwy od występów Pezet wreszcie rusza w trasę koncertową. Jeden z najbardziej docenianych polskich raperów znów odwiedzi największe miasta w kraju, gdzie na żywo zaprezentuje autorski materiał.

Można śmiało powiedzieć, że na przestrzeni lat Pezet stał się jedną z najbardziej kultowych postaci w historii polskiego rapu. Ma w dorobku trzy płyty nagrane wspólnie z Onarem w formacji Płomień 81, dwie stworzone z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, a także dwa albumy solowe oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem.

Do tego dwie nominacje do Fryderyka – pierwszą za wydany w 2004 roku album zatytułowany „Muzyka poważna”, a drugą za solowy krążek pod tytułem „Muzyka rozrywkowa” (2007). Dwie ostatnie płyty studyjne nagrane przez Pezeta uzyskały status Złotych – „Dziś w moim mieście” z października 2010 oraz „Radio Pezet” wydany w 2012 roku. Poza udaną karierą muzyczną Pezet rozwija się także w innych dziedzinach. Był prezenterem stacji telewizyjnej VIVA i RBL.TV. Od 2011 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats, a także jest właścicielem marki odzieżowej Koka.

Podczas trasy Pezetowi na scenie towarzyszyć będą goście specjalni, z którymi zaprezentuje największe hity. Na koncertach będzie można również zobaczyć i nabyć najnowszą, limitowaną edycję KOKA dostępną w sprzedaży tylko na miejscu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Skalpel Big Band w Wytwórni
izalach
Iza Lach, Daniel Spaleniak w Formacie
plasterkultury
Plastry Kultury 2014 – Wydarzenie muzyczne roku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*