13 września o godz. 10 rozpoczną się 17. Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR. Hala Expo Łódź (al. Politechniki 4) zmieni się w raj dla miłośników zwierząt.

Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair” to dziś najstarsze i najważniejsze targi zoologiczne w Polsce. Impreza która od 1991 roku tworzy przyjazne warunki i klimat do nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji produktów przeznaczona jest zarówno dla przedstawicieli pet biznesu, jak i hodowców, hobbystów oraz po prostu miłośników zwierząt.

W hali Expo Łódź będzie można obejrzeć i zakupić po atrakcyjnych niedostępnych w żadnych sklepach cenach akcesoria do pielęgnacji zwierząt, a także dedykowany im pokarm, kosmetyki, zabawki i ubranka. Każdy odwiedzający – nie tylko klienci sektora B2B – będzie mógł zobaczyć jak powinien wyglądać „modelowy sklep” i skorzystać z innowacyjnej aplikacji targowej NaviPet, która nie tylko pomoże poruszać się po hali Expo Łódź, ale też otworzy okno na branże – prezentując 1620 minut materiału video specjalnie dedykowanego imprezie i jej odbiorcom.

Siła tegorocznych 17. Międzynarodowych Targów Zoologicznych PET FAIR leży w bogatym programie imprez towarzyszących. Nie zabraknie fachowych porad. Właściciele psów i kotów wezmą udział w warsztatach rehabilitacyjnych „Fizjoterapia w domu”. Będą mogli skorzystać z porad z cyklu „jak urozmaicić psu życie?”, obejrzeć przygotowany przez Polską Federację Kynologiczną specjalny pokaz psów rasowych czy w końcu zafundować swojemu milusińskiemu niezwykłą sesję zdjęciową wykonywaną przez partnera targów: FotoOgonki. Mała Stajnia umożliwi najmłodszym gościom imprezy zrobienie zdjęcia z kucykiem.

W trakcie imprezy już po raz trzeci odbędzie się Akademia Magazynu Akwarium. Specjaliści odpowiedzą na odwieczne pytanie „akwarium czy terrarium?”. Doradzą od czego zacząć ich zakładanie oraz podpowiedzą jak przeprowadzić aklimatyzację mających zamieszkać w nich zwierząt. Na oczach odwiedzających Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR zostanie rozstrzygnięta pierwsza edycja Polish Biotope Contest, jedynego tak dużego, dwuetapowego konkursu w Polsce na aranżację akwarium biotopowego oraz Pet Fair Aquascaping Contest 2019 w finale, którego najlepsi aquascaperzy przed publicznością wspaniałe roślinne akwaria. Całość dopełni współorganizowana z Polskim Klubem Miłośników Dyskowców wystawa tych zjawiskowych rybek.

17 Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR będą otwarte w piątek oraz sobotę  w godzinach 10 – 18 i niedzielę w godz. 10 – 17. Normalny bilet wstępu kosztuje – 5 zł. Dzieci do lat 10 wchodzą na imprezę za darmo. Więcej informacji można znaleźć na stronie: petfair.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Rok Marka Edelmana w Łodzi
Festiwal Jemy w Łodzi 2018 – informacje
Plac Zabaw Twórczych. Na tropie kultury

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*