perfectW niedzielę, 8 marca o godz. 19:30 w Atlas Arenie rozpocznie się koncert grupy Perfect. Bilety kosztują: 70 zł, 90 zł, 100 zł, 130 zł i 150 zł. mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Perfect”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie zaproszenie. Zabawę zakończymy w sobotę (7 marca), o godz. 13. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymują osoby, których maile rozpoczynają się od asia_br…  i k.dom…

Enea PERFECT Tour, to trasa, która odwiedzi największe i najnowocześniejsze obiekty koncertowe w Polsce oraz kilka europejskich krajów. Dostarczy niezapomnianych przeżyć niezliczonym ilościom fanów legendy polskiego rocka. Wyjątkowe, nowoczesne show koncertowe, które zachwyci najbardziej wymagających widzów. Zespół Perfect, na czele z charyzmatycznym Grzegorzem Markowskim, przeprowadzi nas przez 35 lat swoich muzycznych poszukiwań, dzięki czemu wrażenia będą nieocenione.

Najnowocześniejsza technika sceniczna, specjalne wizualizacje, znane hity i piosenki z przebojowej płyty „DaDaDam”, która z całym przekonaniem jeszcze podczas trasy uzyska status podwójnej platyny. Wśród gości specjalnych urodzinowych koncertów znajdą się: Ryszard Sygitowicz, Patrycja Markowska, Igor Herbut z grupy Lemon oraz wiele innych znakomitych artystów. Najważniejsze muzyczne wydarzenie roku i tym samym jedna z największych tras koncertowych ostatnich lat. Otwarcie trasy nastąpiło 15 lutego w Warszawie, a jej finał znajdzie się 6 grudnia w Toruniu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Rey Ceballo y Tripulacion Cubana w Teatrze DOM (zakończony)
Zaproszenie do Kina Helios Sukcesja (zakończony)
_825
ENEMEF: Noc Muzyki (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*