percival28 października o godz. 19 w Łódzkim Domu Kultury w ramach trasy Strzyga Black After Small River Tour wystąpi formacja Percival Schuttenbach. Poza nimi na scenie pojawią się: Łysa Góra, Helroth i Black Velvet Band. Patronem medialnym jest Plaster Łódzki. Bilety kosztują: 35 zł w przedsprzedaży /40 zł w dniu imprezy plus dostępne tylko on-line: 6-osobowe 30 zł, 12 osobowe 25 zł i VIP 160 zł – pakiet zawiera: CD Percival Schuttenbach – „Strzyga”, CD „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, Foto plakat wykonany z zespołem podczas koncertu, Wejście na backstage oraz Wejście na zamknięte after party z zespołem.

Agencja Koncertowo-Wydawnicza Good Crew ma zaszczyt zaprosić 28 października w Łódzki Dom Kultury ŁDK w Łódź na koncert wyjątkowego zespołu Percival Schuttenbach Ten znany z oryginalnego połączenia folku z metalem zespół, zawładnął sercami wielu słuchaczy (o czym świadczą liczne nagrody) w tym również producenta gry Wiedźmin 3 możemy ich posłuchać min.na wielokrotnie nagradzanej ścieżce dźwiękowej do Wiedźmin 3: Dziki Gon).

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Strzyga”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy 27 października o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od kosm… i to…

Nakładem Sony Music Poland 7 października ukazał się w sklepach czwarty oficjalny album PERCIVAL SCHUTTENBACH. Jest to album, który łączy dwie epoki, dlatego znajdziecie na nim zarówno stare utwory (dobrze znane i lubiane, ale zarejestrowane tym razem w mega-prze-świetnej jakości w Custom34 Studio), a także nowe, które pokazują w którym kierunku zmierzają współtwórcy wiedźmińskiego soundtracku. Płyta wyprodukowana została przez Jacka Miłaszewskiego (min.Acid Drinkers, Hunter czy Closterkeller) który nadał jej światowe brzmienie.

Bilety dostepne w sklepie Percivala: percival.pl/sklep/17-bilety oraz w kasie Łódzkiego Domu Kultury.

Info o supportach:
HELROTH – Warszawa – Pagan/Folk Metal, Ethno Metal
ŁYSA GÓRA – Warszawa – Heavy Folk
BLACK VELVET BAND – Lublin – Heavy/Doom Metal, Folk Metal

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
5-AZ-festiwal---banner
5. AŻ Festiwal (zakończony)
urbanatordays
UrbanatorDays Fest w Wytwórni (zakończony)
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*