Peace_and_War_koncert_DOM_Lodz_14_04_13W niedzielę, 14 kwietnia po godz. 18 w Klubie DOM rozpocznie się koncert grupy Peace & War. To pierwszy występ tego zespołu w naszym mieście.

Mamy dla Was trzy pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki. W temacie maila wpiszecie „Peace”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie zaproszenie. Zabawę zakończymy w sobota (13 kwietnia), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszena otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

PEACE & WAR już 14 kwietnia po raz pierwszy w Łodzi! Płyta „Łupiąc Kamienie” w sprzedaży! Debiutancki album Peace & War, warszawskiej formacji alternatywnej, zatytułowany “Łupiąc Kamienie” trafił do sklepów 22 marca za sprawą wytwórni MonseArt. Od kilku dni jest już dostępny wysyłkowo w sieci Empik oraz Merlin (pre-order).

Na płycie “Łupiąc Kamienie” znalazło 10 utworów nagranych latem w bydgoskim MG Studio i węgorzewskim Crea. Muzyka Peace & War to prawdziwa ALTERNATYWA w czasie, gdy to słowo straciło swoje pierwotne znaczenie. Piosenki ze swego rodzaju humorem w tekstach łączą wątki rozczarowania światem, tęsknoty za tym, co piękne, wzniosłe i ulotne…. i tak naprawdę nieosiągalne. Zbiór pierwszej płyty definiuje obszar, w którym osadzona jest stylistyka zespołu. Emocjonalny ładunek przenoszony na szorstkich, melodycznych motywach, trochę tu dekadencji czy artystycznych wpływów z takich wytwórni jak 4AD i MUTE z lat 80 i 90. A to jedynie namiastka. Dzięki współpracy doświadczonych muzyków, którzy prowadzą również inne projekty muzyczne powstaje tu swoista  jakość.

Cały album dostępny jest do odsłuchu na oficjalnym profilu Facebook: www.facebook.com/PeaceAndWarBand. Oprawą graficzną zajął się Rafał Buczek.
 
Skład zespołu:
Artur Marek Osuch – gitara basowa
Hubert Murawski – instrumenty perkusyjne
Rafał Buczek – instrumenty klawiszowe
Makaron – gitara
Maśny – rymy, wokal, Nikifor piano
Atanazy Skrzat – rymy, wokal, Nikifor piano

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Bandaz2
Weekend w New Yorku (zakończony)
antman
Ant Man w IMAXie (zakończony)
Halokultura – listopad 2019 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*