Pchli targ na OFFie

W niedzielę, 15 lipca w godz. 12-17 na OFF Piotrkowskiej odbędzie się pchli targ.

Targ pełen ciekawych ubrań, gadżetów oraz innych bibelotów do domu i nie tylko, na świeżym powietrzu przy piwku lub chłodnym napoju, to fajny pomysł na przyjemną niedzielę. Możesz wymieniać i kupować, możesz też wystawić swoje rzeczy jako sprzedawca.

Warunkiem możliwości WYSTAWIENIA rzeczy jest ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI do Patrycja Wieczerzak i wpłata kwoty- 10 zł. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat.

ZASADY WYSTAWIANIA są proste: przynieś rzeczy, których nie używasz: CIUCHY, BUTY, TORBY, BIŻUTERIĘ I INNE GADŻETY, NP.: KSIĄżKI, PŁYTY, ŁADNE MAŁE PRZEDMIOTY DO DOMU i wymień je na coś innego lub sprzedaj. My przygotujemy miejsca do ekspozycji dla wystawców na OFFowym podwórku oraz miejsca aby usiąść, ale zabierz stojaki i wieszaki na ubrania oraz pojemniki na wystawiane bibeloty.

Jeśli będzie wyjątkowo deszczowo i zimno przeniesiemy się pod dach, w ciepłe miejsce- do Galerii Off (wejście przez Spalonych Słońcem, obok klubu Dom). Jest tam wystarczająco dużo miejsca aby wszyscy wystawcy wyeksponowali swoje rzeczy, a odwiedzający mogli się przechadzać po targowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *