DSCF4346Park Źródliska po raz kolejny wypełnił się kolorami i zapachami. W sobotę, 11 lipca odbyła się kolejna edycja Parku Śniadaniowego.

Słoneczna pogoda od samego rana wyciągała z mieszkań łodzian, którzy trafili do Parku Źródliska, aby zjeść przyjemne, a niecodzienne śniadanie. Rozstawione w przepięknej scenerii jednego z najurokliwszego parku w Łodzi ławki czekały na talerze głodnych odwiedzających. Prowiant zapewniały stoiska, każde z nich proponowało inną ofertę śniadaniową. Przybyli mogli przebierać m.in. kuchni francuskiej, wypiekach, świeżo mielonej kawie, daniach jajecznych, musli czy domowe konfitury ze świeżym pieczywem.

Oprócz głównej idei Parku Śniadaniowego, czyli spożycie najważniejszego posiłku w ciągu dnia na łonie natury przy przyjemnych dźwiękach muzyki, przybyli mogli również skorzystać z darmowej biblioteczki, a dla najmłodszych uczestników czekały gry i zabawy przygotowane przez animatorów. Zainteresowani mogli również spróbować łucznictwa, dzięki Klubowi Sportowemu „Społem”.

Park Śniadaniowy to inicjatywa, która ma na celu zrelaksowanie łodzian po ciężkim tygodniu. Od 4 lipca do 19 września w każdą sobotą między godziną 9 a 13 w Parku Źródliska każdy zainteresowany może przyjść i… zwolnić. Zjeść niecodzienne śniadanie wśród śpiewu ptaków, kwiatów i w przyjemnej atmosferze.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Startuje Fine Dining Week
Orszak Trzech Króli w Łodzi (foto)
3ttman_detail_5
Mural przy Rzgowskiej 52 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*