Port Łódź promuje aktywny styl życia – w Centrum od 2 sierpnia będzie można odebrać bezpłatną taśmę treningową, a wskazówki jak ją wykorzystać regularnie publikowane będą na profilu FB Portu.

Czy aktywny styl życia wymaga pieniędzy i czasu? Niekoniecznie! Port Łódź chce pokazać swoim Klientom, że wystarczy metoda drobnych kroków, by zadbać o swoją formę i zdrowie. Na dobry początek, każdy kto odwiedzi Centrum może odebrać z Punktu Info zlokalizowanego obok sklepu IKEA bezpłatną taśmę treningową. Taśma jest mała, poręczna i można wszędzie ją ze sobą zabrać, by ćwiczyć wtedy, kiedy ma się czas i okazję.

Na Facebooku Centrum Handlowego przez cały sierpień pojawiać się będą regularnie filmiki z przykładowymi ćwiczeniami z użyciem gum proponowane przez znaną, łódzką trenerkę fitness, Martę Gorącą. Dodatkowo znajdą się tam też inne pomysły i inicjatywy mające na celu pokazać jak w codziennym życiu, niejako mimochodem, można zwiększyć ilość ruchu.

Ludzie często wychodzą z założenia, że aby żyć aktywnie potrzebny jest karnet na siłownię, tona sprzętu i masa wolnego czasu – mówi Jagoda Olesiak, marketing manager Portu Łódź – my chcemy zmienić to przekonanie. Pokazać, że nawet małe zmiany i zwyczaje mogą w istotny sposób wpływać na naszą formę, a co za tym idzie – jakość życia.

Zwieńczeniem całej akcji jest organizowany przez Port Łódź bezpłatny trening z Martą Gorącą, który odbędzie się 28 sierpnia (sobota) o godzinie 10.00 na terenach zielonych, zlokalizowanych za budynkiem Centrum. Każdy, kto odbierze gumę może wziąć w nim udział – wystarczy zapisać się do wydarzenia na profilu FB Portu Łódź.

Takiej bezpłatnej atrakcji w Łodzi jeszcze nie było! Port Łódź otwiera park linowy na Patio. Na śmiałków do pokonania czeka 7 przeszkód na wysokości 6 metrów. To wystarczająco dużo, by poziom adrenaliny i pozytywnych emocji poszybował w górę. Park będzie czynny od poniedziałku, 2 sierpnia, do końca wakacji w godzinach 12.00- 20.00.

 

Druga połowa wakacji w Porcie Łódź upłynie pod znakiem ekscytacji. Centrum na Patio uruchomiło profesjonalny park linowy. Konstrukcja połączona jest z budynkiem Portu, co sprawia, że uczestnicy pokonują trasę nad głowami przechadzających się klientów. 

 

Na początek ścianka wspinaczkowa, później m.in. 9 metrowa belka, beczka, mostek i ruchome kładki, czyli przeszkody pełne frajdy, tak by swoją przygodę na wysokości zakończyć odjazdowym i długim na 70 metrów zjazdem tyrolką. Moc niezapomnianych wrażeń i pełna dawka adrenaliny gwarantowane!

 

Z atrakcji korzystać mogą dorośli oraz dzieci o wzroście powyżej 130 cm.  Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają alpiniści, a park posiada certyfikat Polskich Parków Linowych.

 

Centrum handlowe pamięta także o najmłodszych dzieciach, dla których poziom trudności oraz wysokość przygotowanych przeszkód może być zbyt wymagająca. Na Patio w okolicy parku linowego czeka alternatywny tor przeszkód. Mogą z niego korzystać dzieci powyżej 3 roku życia.

 

Park linowy na Patio jest darmowy i będzie czynny do końca wakacji od poniedziałku do soboty oraz w niedzielę handlową 29 sierpnia w godzinach 12:00-20:00.

 

Regulamin parku linowego dostępny jest na stronie internetowej: www.portlodz.pl

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Nawet 150 lat mogą mieć palmy, które można podziwiać w łódzkiej Palmiarni (foto)
IMG_4152_kopia
Ućkon 4 (foto)
Brama_Miasta_-_wizualizacja
Brama Miasta – informacje (wizualizacja)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*