Paris! The Show w Wytwórni (zakończony)

parisW piątek, 11 marca o godz. 20 w Wytwórni zobaczymy spektakl Paris The Show. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Paris”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 10 marca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od darek-m… aleb…

„Paris! The Show” to wyjątkowe muzyczne widowisko, oddające hołd największym francuskim piosenkom lat powojennych, które stworzyły niezapomnianą atmosferę Paryża lata 40. i 50. Jedną z gwiazd będzie Anne Carrere, znana z – przyjętego w Wytwórni z ogromnym entuzjazmem – „Piaf! The Show”.

Spektakl przeniesie widzów na sceny najsłynniejszych paryskich sal muzycznych i kabaretów. W programie znajdziemy 30 francuskich piosenek największych artystów sceny francuskiej.

Przy Łąkowej 29 wybrzmi muzyka takich wykonawców, jak Charles Aznavour, Jacques Brel, Edith Piaf, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Yves Montand. Zinterpretuje ją troje solistów – Anne Carrere, Jules Grison i Stephanie Impoco. Na scenie Wytwórni zobaczymy również zespół tancerzy.

Spektakl potrwa dwie godziny i składać się będzie z dwóch odsłon przedzielonych dwudziestominutową przerwą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *