Papierowy Plaster Łódzki

Zapewne niewielu z Was wie, że 13 sierpnia br. pojawił się papierowy Plaster Łódzki. Można powiedzieć, iż to „mini-plasterek”, wkładka do nowo powstałego pisma „Nowy Biuletyn Łódzki”.

  
Redakcja NBŁ oddała nam dwie strony, na których pojawił się: imprezowy kalendarz łodzianina na dwa tygodnie oraz dwa teksty, zapowiedzi Festiwalu Retro/Per/Spektywy oraz Outline Colour Festival.

Poza tym na stronach „Nowego Biuletynu Łódzkiego” znaleźć można m. in. wywiad z Wojciechem Janczakiem dotyczący znikających festiwali, zapowiedź XV Letnich Spotkań Artystycznych, teksty o dopalaczach i kulturze historycznej.

nbl

Pismo dystrybuowane jest bezpłatnie. Pierwszy numer znaleźć można jeszcze m. in. w kinie Cytryna. O innych miejscach poinformujemy wkrótce. Kolejny numer NBŁ, w którym  także znajdziecie „plastrową” wkładkę pojawi się 1 września. Tak jak za pierwszym razem znajdziecie tam kalendarz imprez i kilka obszerniejszych zapowiedzi najciekawszych wydarzeń m. in. nadchodzącego TrotuArtu i Jarmarku Wojewódzkiego.

 
Zobacz także:

{jumi [media/reklama.htm]}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *