Panie, Shoot That Monkey w Żarty Żartami

IMG_6165

W piątek, 23 czerwca o godz. 20 w Żarty Żartami wystąpi formacja Panie oraz Shoot That Monkey.

Panie to trio Erdman, Graczyk, Patolski.  Piętnaście lat temu połączył ich ślepy los. Byli dla siebie benzodiazepiną. Potem nadeszło dorosłe życie i poprosiło o receptę. Po ośmiu długich latach okazało się, że leku nie ma. Tymczasem Erdman został śpiewakiem operowym, Graczyk napisał kilka niewystawionych dramatów, a Patolski zamienił się w korposzczura. Nie wahali się jednak ani chwili i z pokorą ponieśli brzemię gigantów psychohardpopu.

Psychohardpop – obłęd jest taki czy inny, ale coraz rzadziej nasz własny. Psychohardpop wynika z obłędu prywatnego. Przez lata pielęgnowanego. Powstał z buntu przeciw prostym rozwiązaniom. Był to rok 2001. Od tego czasu psychohardpop nie próbuje znaleźć własnej szuflady. Komodę wyrzuca przez okno. Z drzazg układa się drogowskaz. Wskazuje w górę. A Ty spójrz na rozbite okno i podziękuj, że nikt nie ma rozłupanej głowy. Jeśli odniesiesz wrażenie, że psychohardpop brzydzi się światem, to wiedz, że i tak jest jego częścią.

Shoot That Monkey – sami nie wiedzą, o co poszedł ten spór. Trwa to już tyle czasu, że siwa pierzynka kurzu przykryła najstarsze wzmianki o zespole. Gamoń twierdzi, że się nie podda i znajdzie ten statyw. Jak znajdzie, to Maćko, Mały, Lisu i Adrian pojawią się na scenie, a poziom decybeli i energii wzrośnie w tempie nieliniowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *