pandemoniumW piątek, 3 marca o godz. 19:30 w Krańcoofce rozpocznie się koncert promujący najnowszy krążek Pandemonium. Poza zespołem na scenie pojawią się: FAM, Arcane Dust i Stygmath. Bilety kosztują: 20/30/35 zł.

Pandemonium powraca z długo oczekiwanym następcą „Misanthropy”. Materiał składa się z 9 bluźnierczych psalmów, których tytuły przestawiają się następująco: Nations of Slaves, Unholy Essence, The Gate of Bones, Temple of Ghouls, Altar of Life, Quantum Funeral, In Lord We Trust, Przyjdź Królestwo Twoje The Darkest Valley. Wydawcą albumu jest Old Temple, a premiera jest przewidziana na luty 2017 roku. Już w marcu Pandemonium rusza w trasę, promującą Nihilist. W planie jest 8 koncertów na których będzie wspierał ich zespół FAM i goście specjalni

FAM powstał w 2005 roku we Wrocławiu m.in z inicjatywy Młodego (obecnego bębniarza Christ Agony) Zespół na swoim koncie posiada dwa pełne krążki, EP oraz split. Zagrał również wiele koncertów w Polsce i Europie (m.in DarkFest, Obscene Extreme). Podczas tych koncertów, zespół będzie promował swoją najnowszą płytę „Human Cargo” wydaną pod koniec ubiegłego roku nakładem Deformeathing Production. Muzyka grana przez FAM to mieszanka energicznego grindcora z death metalowym uderzeniem.

Line up:
19:30 Stygmath
20:15 Arcane Dust
21:00 FAM
22:00 Pandemonium

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
piotrrubik
Piotr Rubik w Atlas Arenie
Olandra
Olandra i PerDuo Vnc przy Pogonowskiego
Jakub_Kusior_-_foto
Jakub Kusior przy Pogonowskiego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*