Pandemonium, Anima Damnata, Soul Maggot w Magnetofonie

pandemoniumW sobotę 1 lipca o godzinie 19:00 w klubie Magnetofon przy ul. Zgierskiej 26A w Łodzi odbędzie się koncert z cyklu No Reason To Live. Zagrają: Anima Damnata, Soul Maggot, a gwiazdą wieczoru będzie Pandemonium. Wstęp: 40 zł (w dniu koncertu 50 zł).

Pandemonium – legenda łódzkiej sceny, swoją muzyką w unikalny sposób definiuje mrok i mizantropię. Zespół jest w trakcie promocji materiału z tegorocznej płyty „Nihilist” (Old Temple). Na scenie Pandemonium pokaże, dlaczego nie istnieje coś takiego jak nadzieja i dlaczego jedynym wyjściem jest zatopić się w pesymizmie.

Anima Damnata – piewcy bluźnierstwa, plugastwa i zezwierzęcenia. W tym roku po raz kolejny zaatakują słuchaczy wściekłymi dźwiękami w postaci albumu zatytułowanego “Nefarious Seed Grows to Bring Forth Supremacy of the Beast” (Godz Ov War Productions / Malignant Voices). Anima Damnata to bezlitosna maszyna koncertowa obrzucająca publikę piekielną miksturą chamstwa, pogardy i fekaliów.
   
Soul Maggot – choć mają na koncie tylko demo, są w stanie przeokrutnie strzelić w pysk. Soul Maggot to w pełni undergroundowy death/black, w którym nie brak doomowych zwolnień. Przytłaczający ciężar, kruszący kości każdego niedowiarka.
   
Organizatorami wydarzenia są Magnetofon, Anatomia Śmierci przy wsparciu 7G Mega-Sin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *