Psychodancing-5W niedzielę, 29 listopada o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Pan Maleńczuk – powrót do korzeni. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Maleńczuk”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (26 listopada), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od p-kuci… i piotr.kw…

29 listopada 2015 roku Maciej Maleńczuk, artysta – jak powszechnie wiadomo – nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym Pan Maleńczuk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Inni ludzie w Kinie Helios (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
dwiemorgi
Dwie Morgi Utrapienia w Teatrze Lutnia (zakończony)
1 Komentarz
  • Piotr Kwiatkowski
    25 listopada 2015 at 11:11

    Pytanie jest zgoła retoryczne.Jak można nie chcieć biletów na Malenczuka?Napiszę może ,dlaczego Maciej jest dla mnie jednym z najważniejszych artystów . Po pierwsze cenię go za totalną niezależność zarówno artystyczną jak i życiową.Jest chyba jedynym muzykiem,który potrafi powiedzieć to co mysli i nie boi się żadnych konsekwencji.WIELKI SZACUN !!! W kwestii artystycznej,to jego muzyka jest szczera,prawdziwa i niejednokrotnie prorocza.Wszystko to obliguje mnie do ubiegania się o wejściówke na ten koncert,który będzie jak mniemam świętem dla fanów Maleńczuka.Na marginesie dodam tylko,że jeszcze nigdy nie słyszalem go Live a bardzo chciałbym.Niestety zakup biletu ze skromnej renty chorobowej nie wchodzi w rachubę,więc próbuję.Pozdrawiam serdecznie i niech wygra najlepszy 😉

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*