pablopavoW sobotę, 12 kwietnia o godz. 20 w Klubie Scenografia rozpocznie się koncert grupy Pablopavo i Ludzki. Bilety kosztują 30/35 zł. Po występie darmowe after z udziałem Late & Mono.

Pablopavo urodził się w marcu ’78 roku. W roku ’93 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba -lan. W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany „Telehon”. Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy. W 2011 roku ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików – „10 piosenek”. W tym samym roku pojawił się też album „Głodne kawałki” nagrany w duecie z producentem Praczasem.

W styczniu 2014 roku będzie miała miejsce premiera nowej płyty POLOR. Poprzedzają ją 2 single. „Koty” postanowiliśmy wam zaprezentować nietypowo – bo jako związaną z piosenką grę typu arcade. „Dancingowej Piosenki Miłosnej” zaś od niedawna można posłuchać w eleganckich rozgłośniach radiowych i obejrzeć do niej teledysk.

Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców. Nominowany był do różnych ważnych nagród i czasem je dostawał. A czasem nie. Pablopavo raczej Cię lubi i zaprasza na wszelkie możliwe koncerty z jego udziałem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_7993
Koncerty w Łodzi – listopad 2014
kaen
KaeN w Teatrze Club
Amarena i Gwiezdne Lawety w Protestacji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*