ozzzzW poniedziałek, 25 maja o godz. 20 w Grandzie rozpocznie się koncert finlandzkiej grupy Ozzmond oraz finlandzko-niemieckiej formacji Maekkelae.

OZZMOND (Finlandia) – Akustyczny solowy freelancer’owy punk rock, znany ze swoich dziwnych występów. Grając w punkowych kapelach od ponad 20 lat nabrał dużo doświadczenia i śmiałości, które w końcu przelał na karierę solową. Pełen polotu i emocji akustyczny punk rock z elementami country czy folku, a do tego z ogromną dawką humoru i radości. Niektóre piosenki są szybkie i wściekłe, a niektóre bardziej wrażliwe. Jego występy są hałaśliwe i rozrywkowe na których na pewno będziesz się cieszył i zapragniesz śpiewać razem z nim. Dobrze znany polskiej publiczności za sprawą wielu tras, cieżko stwierdzić ile razy tak naprawdę był w Krakowie.

MÄKKELÄ (Finlandia & Niemcy) – Wyjątkowe występy, folkowe hymny, punkowe korzenie, emocjonalne teksty, ludowo folkowy powiew, wypaczony blues, przestrzenne dźwięki. – to wszystko tworzy wyjątkowy klimat chyba jednego z najbardziej ekstrawaganckich artystów w Europie. To coś jak połączenie Joe Strummer’a, Billy Bragg’a, Gavin Friday i T.V. Smith.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
life
Queen + Adam Lambert zagrają na finał LFO 2016
haniastach
Hania Stach w King Of Music
Fish
Fish w Dekompresji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*