overflowW piątek, 2 stycznia o godz. 19 w Bajkonurze rozpocznie się koncert grupy Overflow. Jako support pojawi się Broken Resistance. Wstęp wynosi 5 zł.

Broken Resistance to przedstawiciel hard rock/metalu. Grupa powstała w 2010 roku. W skład zespołu wchodzą:Krzysztof Sieniuć – wokal, Anika Sitek – bass, Marcin Zaręba – gitara rytmiczna, Michał Zaręba – gitara prowadząca i Filip Rębacz – perkusja.

Overflow o sobie: „nasz zespół powstał na początku grudnia 2013 roku z inicjatywy czwórki młodych i ambitnych muzyków – Adama Białkowskiego, Mateusza Szymika, Miłosza Rutkowskiego i Michała Kostarskiego. Braliśmy udział w przesłuchaniu młodych talentów w AOIA. Pomimo dużej konkurencji dostaliśmy się do głownego etapu. Braliśmy także udział w XVIII edycji Festiwalu Ekspresji Twórczości Artystycznych w klubie Luka, gdzie zaprezentowaliśmy się z dobrej storny. W głowach jest cała masa swieżych i kreatywnych pomysłów, które już niebawem ujrzą światło dzienne, gdyż chcemy aby każdy nasz utwór był dopracowany w 100%. Charakteryzujemy się nie tylko pomysłowością, ale również pełnym zaangażowaniem dzięki czemu każdy nasz występ jest dawką sporej energii dla wszystkich zgromadzonych.”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Blue Cafe i Tre Voci w Filharmonii Łódzkiej
IMG_8856
Tides From Nebula i Krzysztof Zalewski w Scenografii
golec
Atmasfera: Golec uOrkiestra

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*