lowcybW środę, 15 lutego o godz. 19 w Auli głównej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego wystąpi kabaret Łowcy.B. Bilety kosztują 55 zł, można jego nabyć na kupbilecik.pl i biletynakabarety.pl.

Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyła kilka koryt na rybnickim Ryjku.

Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydził by się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży. Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program z 2017 roku łączy wszystkie zalety poprzednich programów.

Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
leonceilena
Premiery teatralne – kwiecień 2014
Impro_Atak_Miusical_improwizowany_31.12.2015
Impro Atak! Musical improwizowany
dwa
Stand-up Polska prezentuje: Karol Kopiec

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*