Out of Tune w Czekoladzie (zakończony)

heat_higher_24.0424 kwietnia w Czekoladzie (Piotrkowska 55) rozpocznie się impreza pod hasłem „Out of Tune”. Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na te wydarzenie. 

DJ’s: HEAT HIGHER (Poznań)

Heat Higher jest założycielem Agencji Muzycznej „Progressiva” zajmującej się przede wszystkim organizacją imprez w Lublinie oraz na terenie Polski południowo-wschodniej, a także promocją i bookingiem DJ’ów. Heat Higher za konsolą jest od 2002 roku, chociaż grał na różnych imprezach prawie od dziecka. Preferuje muzykę house, chociaż gra także techno. Jego ulubionymi wytwórniami są m.in.: Size, Joia, Refune, Fine-Tune, Blow Media, Ambassade, Vector, a z technicznych: Alchemy, Primate, Intec, Patterns, Session. Jego sety zawsze zależą od publiki jaka jest na parkiecie. Nie rzadko bardzo zaskakujące, ale zawsze bardzo energetyczne. Jego ulubieni artyści to przede wszystkim Szwedzi: Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Eric Prydz i Axwell, a także wielu innych m.in. Hatiras, Fuzzy Hair, Antoine Clamaran czy Mischa Daniels. Heat Higher jest także organizatorem imprez, m.in. jest autorem bardzo popularnego cyklu housowych imprez „Funk Me Baby!”.

 


Jeśli chcecie zdobyć bilety wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Czekolada”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w czwartek, 22 kwietnia o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie. Uwaga! W klubie obowiązuje selekcja.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Czekolada
KONKURS ZAKOŃCZONY


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *