IMG_1219

Tematyka ślubna oraz weselna przewodniczyła niedzielnemu Open Wedding Day – Otwartemu Dniu Ślubnemu zorganizowanym w hotelu andel’s, stojącym w sąsiedztwie Manufaktury. To już kolejna edycja tego wydarzenia.

Całe wydarzenie odbyło się w kameralnej atmosferze. Goście odwiedzający wystawę mogli zaczerpnąć inspiracji z przyozdobionych okrągłych stołów stojących w Sali balowej hotelu. Każdy z nich wyróżniał się na swój sposób. Obejrzeć można było od skromnych, białych stołów z jednym akcentem w postaci bukietu na samym środku, aż do przepełnionych różnorakimi elementami w postaci kwiatów, świec, bieżników i dekoracji. Wystawcy odpowiedzialni za każdy z nich służyli pomocą oraz radą. Można było również zainteresować się ofertą firm zajmujących się planowaniem ślubów oraz wesel.

joomplu:86583

Znalazły się także stoiska salonów sukni ślubnych. Prezentowały one tylko niewielką część oferujących przez nich kreacji, jednak służyły katalogami oraz poradami. Innymi wystawcami, jacy wzięli udział w wydarzeniu, byli floryści zachwycający niesamowitymi kwiatowymi kompozycjami na stoły jak i bukietami dla panien młodych, salony SPA, makijażyści, firmy cateringowe, a nawet Wodzirej 202, reklamujący się jako najwyższy wodzirej w Polsce.

Oprócz tego, hotel przygotował dla odwiedzających niespodziankę. Do wygrania była noc poślubna w andel’s Hotel Lodz. Gustownej wystawie towarzyszyła adekwatna muzyka płynąca z głośników. Wydarzenie mogło być sugestią dla przyszłych par młodych względem organizacji własnych wesel, jednak firmy wystawiające się na Otwartym Dniu Ślubnym z pewnością kusili swoim profesjonalizmem i doświadczeniem w organizowaniu najważniejszego dnia w życiu każdej pary.

/fot. Milena Piesik / MB

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_6980
Mural przy al. Wyszyńskiego (foto)
IMG_0095
Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki (foto+wideo)
Spacerowa_8
Dzieci Bałuty – murale pamięci 4 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*