8pazdziernika_005Do 15 listopada w galerii Opus podziwiać można najciekawsze prace wybranych uczestników Festiwalu Otwarta Wystawa z lat 2002-2010.

 

Na ekspozycje składają się obrazy, kolaże, płaskorzeźby, fotografie autorstwa Piotra Ambroziaka, Katarzyny Drobner, Dariusza Fieta, Pawła Hajncla, Dagmary Horab, Łukasza Leszczyńskiego, Adriany Lisowskiej,  Pawła Maciaka, Miguela ‘loco’ Murillo, Dominiki Sadowskiej, Adama Sucheckiego, Marcina Wilkoszewskiego.

Otwarta Wystawa odbywa się cyklicznie od roku 2002. Inspiracją do jej powstania była istniejąca w wielu miastach europejskich tradycja Otwartych Pracowni.

To impreza multimedialna, która każdorazowo pokazuje dokonania twórcze kilkudziesięciu twórców w zakresie plastyki, muzyki, filmu, tańca itd. Impreza ma niezwykłą formułę i cel. Mogą brać w niej udział wszyscy artyści, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, którzy chcą zaprezentować swoją twórczość. Prace nie są oceniane, ani poddawane selekcji. Każdy z uczestników jest odpowiedzialny za prezentację swoich dokonań.

Otwarta Wystawa w Galerii OpusOtwarta Wystawa w Galerii Opus Otwarta Wystawa w Galerii Opus Otwarta Wystawa w Galerii Opus
Otwarta Wystawa w Galerii Opus Otwarta Wystawa w Galerii Opus Otwarta Wystawa w Galerii Opus
Otwarta Wystawa w Galerii Opus Otwarta Wystawa w Galerii Opus Otwarta Wystawa w Galerii Opus

Zobacz także:

Alicja w krainie czarów w Galerii Opus (foto)

Warsztatowa 13 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
20151127_171211
Wystawa prac Jana Dąbrowskiego w Naszej Galerii (foto)
25marca_114
tuPORT – wystawa Wojtka Domagalskiego w FabrySTREFIE (foto)
IMG_0122
Biała Łódź w Galerii Manhattan (foto)
1 Komentarz
  • 9 października 2010 at 17:21

    Fajnie się złożyło – zostałam Adrianem Lisowskim. 🙂 W dodatku pasuje to do mojej pracy…

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*