OtwARTa Wystawa 2019

Od 25 maja do 9 czerwca w Łodzi organizowana będzie kolejna OtwARTa Wystawa. To już 18. edycja festiwalu prezentującego dokonania z dziedziny sztuk wizualnych i muzyki.

Ekspozycję będzie można oglądać w Muzeum Książki Artystycznej i w galerii OFF Piotrkowska. Na festiwalu zobaczymy m.in. wystawę studentów z pracowni Podstaw Projektowania Graficznego ASP w Łodzi prowadzonej przez Tomasza Olszyńskiego i Karolinę Grudzińską, wystawę pod tytułem „Lice” organizowana przez koło naukowe „Lema” w ASP w Łodzi pod kierownictwem Szymona Kowalskiego, wystawę p.t. „Komunikat miejski” w której udział biorą Andrzej Chętko, Andrzej Miastkowski vel Egon Fietke, Bartek Smoczyński, Distort Visual, Franek Fiet, Darek Adryańczyk, Marcin Wilkoszewski, i studenci z pracowni PPG ASP.

25 maja o 19:30 wernisaż w Muzeum Książki Artystycznej, o 20:00 zagrają Typo Machines Cru, od 21 Operacja Sowa IV Pre-Party
26 maja o godz. 17 wernisaż w Galerii OFF Piotrkowska.
1 czerwca od 19 w Muzeum Książki Artystycznej zagrają Eliza, Szklane oczy, Insania, Przyjaciele bawią się tam od lat, Lemur, Marynarze Łodzi, Kinior Balon i Pan Zbyszek, po koncertach – SKVNISA Space Collective.
7 czerwca finisaż w Muzeum Książki Artystycznej od 20 do +- ? Operacja Sowa Let’s Dance

Bilety:
25 maja – 10 pln
1 czerwca – 15 pln
7 czerwca – 15 pln

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *