IMG_4871Od 16 maja w Naszej Galerii można oglądać ekspozycję w ramach XIV OTWartEJ WYSTAWY. OTWartA WYSTAWA to impreza multimedialna, która każdorazowo  pokazuje dokonania twórcze kilkudziesięciu twórców w zakresie plastyki, muzyki, filmu, tańca itd. Impreza ma niezwykłą formułę i cel.

Mogą brać w niej udział wszyscy artyści, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, którzy chcą zaprezentować swoją twórczość. Prace nie są oceniane, ani poddawane selekcji. Każdy z uczestników jest odpowiedzialny za prezentację swoich dokonań. Celem Otwartej Wystawy jest zintegrowanie i rozbudzenie środowisk twórczych w Łodzi i odkrywanie nowego potencjału twórczego. OTWartA WYSTAWA daje możliwość konfrontacji i przyspiesza progresję, ułatwia kontakt między artystami różnych muz, przez co staje się platformą wymiany i współpracy.’

Na całość składają się pracę takich artystów, jak: Adrianna Szewdkowicz, Anna Bartosik-Lech, Danuta Stelter, Jakub Sosnowski, Marcin Hetman, Sławek Grzanek, Viola Jędrzejczyk, Agnieszka Kołodzijczak, Aneta Kmiecik, Danuta Pietrasik-Krajewska, Jacek Dzidziczak, Justyna WOjciechowska, Monika Rogalska, Robert Tarczyński i Wojek Karpiński.

joomplu:90318

Wystawę można oglądać do 24 maja. 23 maja w Muzeum Książki Artystycznej odbędzie się impreza – pokaz slajdów: Robert Laska”PUNKS z Miasta Łodzi”, Maciek Cholewiński „Prasa najprawdopodobniej nie kłamie”,Aleksandra Chciuk „Rose Moon”, „Variation on black”, INSANIA – performance; koncerty –  Reszta Pokolenia, Moskwa, Marynarze Łodzi oraz DJ Offik. Po koncertach Jam session otwiera grupa Skandakan. Wstęp na imprezę w MKA wynosi 15 zł.

Zobacz także:

OtwARTA Wystawa 2014 (foto)

12 Otwarta Wystawa w Muzeum Książki Artystycznej (foto)

Kamp! i Sjón zagrali podczas Otwartej Wystawy (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSCF4303
Młoda grafika ASP w Galerii ZPAP (foto)
najezykach
Wylicytuj obraz dla zwierząt ze schroniska
30wrzesnia_023
MFKiG 2011: Maciej Pałka w Małej Literze Art (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*