Otwarcie sezonu w Gimstar

gimstar1 września o 17:00 odbędzie się otwarcie sezonu w Akademii Gimnastyki i Tańca GIMSTAR w Łodzi. Z tej okazji dzieci i młodzież będą mogli wziąć udział w darmowych zajęciach z gimnastyki i akrobatyki.

GIMSTAR to miejsce, gdzie trenują amatorzy i sportowcy, zarówno dzieci, jak i dorośli. Zajęcia prowadzi profesjonalna kadra złożona z utytułowanych trenerów gimnastyki i tańca pod kierownictwem Magdaleny Banasiak, absolwentki choreografii i technik tańca Szkoły Muzycznej w Łodzi i wielokrotnej laureatki mistrzostw Polski i świata w tańcu.

Zawodnicy mają do wyboru różnorodne zajęcia, zaczynając od gimnastyki sportowej i akrobatyki, przez gimnastykę artystyczną i taniec, po zajęcia rekreacyjne dla rodziców z dziećmi. – Gimnastyka to podstawa wszystkich sportów. Trenując gimnastykę, rozciąga się i wzmacnia wszystkie partie ciała, co wspomaga właściwy rozwój dziecka i świetnie przygotowuje do uprawiania każdej dyscypliny. Nasze ćwiczenia dostosowane są do potrzeb i do poziomu zawodników. Dzieciaki ćwiczą w małych grupach, żeby wynieść jak najwięcej z zajęć. Przychodzą do nas m.in. tancerze, piłkarze, łyżwiarze, a jeden z naszych zawodników odnosi dzisiaj nawet sukcesy za oceanem na kiteboardzie – mówi Magdalena Banasiak.

Z bezpłatnych zajęć z gimnastyki sportowej z elementami akrobatyki będzie można skorzystać już w piątek, 1 września, o 17:00 w profesjonalnie wyposażonej hali przy ul. Kosynierów Gdyńskich 18 (Chojeński Klub Sportowy). Zapisy na zajęcia odbywają się pod numerem 884 600 220 oraz na Facebooku GIMSTAR. Pełny grafik i więcej informacji można znaleźć na stronie www.gimstar.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *