Tej jesieni na fanów klocków LEGO® szykuje się kolejna niespodzianka. Już 13 października zostanie otwarty pierwszy w Łodzi oficjalny sklep marki LEGO. Oprócz najnowszych zestawów, dostępnych wyłącznie w stacjonarnych sklepach LEGO, dla odwiedzających przygotowano wyjątkowe promocje. Sklep będzie zlokalizowany w popularnym Centrum Handlowym Manufaktura przy ulicy Drewnowskiej 58. To już szósty oficjalny sklep LEGO w Polsce.

Grupa LEGO ujawniła datę otwarcia kolejnego i już trzeciego w tym roku sklepu w Polsce. Od 13 października, w sezonie przedświątecznym, wszyscy lokalni fani LEGO będą mieli okazję skorzystać z wielu ekskluzywnych promocji trwających jedynie przez pierwszy tydzień funkcjonowania nowego salonu. Dodatkowo, w dniu otwarcia pierwsze 250 osób odwiedzających otrzyma unikalną, spersonalizowaną płytkę „LEGO Store Łódź”.  

„Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że nasz szósty sklep LEGO otworzy się wkrótce w Łodzi, moim mieście rodzinnym, szczególnie dla mnie bliskim” – mówi Beata Kucejko, dyrektorka marketingu LEGO na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie, i dodaje: „Centrum Handlowe Manufaktura, w którym już wkrótce otworzymy nasze drzwi dla wszystkich fanów budowania z klocków LEGO, to miejsce pełne pozytywnej energii, zlokalizowane w samym  sercu miasta. Nie możemy się doczekać, aby powitać fanów w każdym wieku i zaprosić do doświadczania i odkrywania zupełnie nowych, ekscytujących produktów dostępnych w sklepie!”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Urodziny Izraela Poznańskiego
flyfest
Fly Fest 2017
masakarski
Kwietniowa Masa Krytyczna

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*