flesz_logoNa klubowej mapie naszego miasta pojawia się Flesz (Piotrkowska 90). Wielkie otwarcie, na które zostali zaproszeni goście znani z pierwszych stron gazet i debiutujący artyści odbędzie się 12 czerwca 2013 roku.

Inauguracji działalności klubu przy ul. Piotrkowskiej 90 towarzyszyć będzie koncert uczestniczek programu X-Factor, który rozpocznie cykl imprez pod hasłem „Trendy & Music”. „Trendy & Music” to wydarzenia, które w założeniu mają łączyć artystów oraz mecenasów sztuki, wykonawców i biznesmenów inwestujących w talenty. W ramach pierwszej imprezy „Trendy & Music” we FLESZ-u pojawią się: Maja Hyży, Marta Ławska i duet Aicha&Asteya.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na otwarcie klubu i 5 podwójnych na 14 i 15 czerwca.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl, w tytule wpiszecie „Flesz”, a w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie dostać bilet oraz datę, którą wybieracie. Konkurs zakończymy 12 czerwca (środa) o godz. 12. Zaproszenia otrzymają najciekawsze komentarze.

Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin

konkurs zakończony

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Demon w Kinie Helios (zakończony)
IMG_6846
Łąki Łan w Wytwórni (zakończony)
kiss-foto
KISSI w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*