bajka

11 i 12 września odbędzie się otwarcie Bajka Disco Club (Piotrkowska 90). Pierwszego dnia pojawi się Czadoman, twórca hitów: „Ruda Tańczy Jak Szalona”, „Moja Bejbe”, „Kochane Panie”, „Bliźniaczki”. Wstęp wynosi 15 zł.

W sobotę odbędzie się koncert Pawła Zawietki (gościnnie Sylwia Wysocka) autora utworów „Król Dyskoteki”, „Osiemnaście Lasek”. Wstęp 10 zł.

W każdy weekend imprezy nakręcają: Marek Kowalczuk, DJ Lizard, Pepe, DJ Bobuś. Muzycznie zawsze disco, lata 80-90. polo dance. Dla pierwszych 100 osób niespodzianka.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
koncertfoto
Flaszki i Szlugi + Kultura Upadła w DOMu
dziadyka
Dziady Kazimierskie w DOMu
afrogramy
AfroGramy 2017 w Żarty Żartami
4 komentarze
 • józef
  2 listopada 2015 at 18:44

  Klub kompletnie nie w moim klimacie,wystrój tandetny ,który w ogóle mi się nie podoba.Podłoga i ściana ledowa i jedna kula,bardzo mało miejsca do tańczenia, w ogóle miejsc siedzących.Najgorsza obsługa z jaka miałem do czynienia,nie dość ,że barmani zamiast 50tek leją 25tki,a duże piwo to pół kufla piany pół piwa i to nawet nie zdążyłem go dopić do końca,bo barman zabrał mi je z baru,tłumacząc,że wypiłem.Do tego 10zł.które wydałem na bilet wstępu,lepiej bawiłbym się w domu.Mimo, że mam 30 lat to chyba jestem za stary na tego rodzaju kluby……

 • klubowiczmarta
  26 października 2015 at 19:03

  Speluna jakich mało ,klub dla kiboli ŁKS-u i Widzewa, którzy nap***dalają się między sobą nie zwracając uwagi na gości, a bramka nie jest w stanie ochronić gości ,którzy przyszli się bawić. Co to za ochrona która wyłączając światło ,psikają gazem i bija pałami wszystkich jak leci. Zepsuli całą sobotnią urodzinową imprezę jaką miałam. Żałuję, że nie zrobiłam jej w pewexie ,tak jak wcześniej planowałam. Nie polecam tego klubu.

 • klubowicz
  21 października 2015 at 10:09

  bajka-mordownia, bez przerwy awantury, beznadziejna ochrona ,która sama robi awantury i bije gości.

 • kinga
  20 października 2015 at 09:44

  Beznadziejny klub ,samo gówniarstwo ,beznadziejna muzyka( gdzie to super disco polo),utwory ,które chyba tylko na wsiach grają.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*