plaster_lodz_otrjazda-0116 stycznia o godz. 17:30 i 20:30 w Teatrze Muzycznym w Łodzi zobaczymy spektakl Teatru Komedia z Warszawy pt. Ostra jazda w reżyserii Mirosława Połatyńskiego.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie, na godz. 20:30. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Ostra jazda”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 12 stycznia, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od magdalennna… i dylow…

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach… ale jak to w farsach bywa, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje. A to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Obsada:
Julia Kamińska
Katarzyna Żak
Mirosław Baka
Jan Jankowski
Przemysław Sadowski
Autor sztuki: Norm Foster

Bilety w cenie: 60, 90 i 120 zł. dostępne w: Teatr Muzyczny, biletyna.pl, kupbilecik.pl. Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
burning4finalnet
Burning Down the House #4 (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Baby są jakieś inne w Kinie Helios (zakończony)
noc_xmena_406
ENEMEF: Noc X-Men (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*