ostr16 marca o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert O.S.T.R.a z udziałem amerykańskiego producenta Marco Polo. Bilety (miejsca stojące): 35 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu).

Marco Polo, amerykańsko-kanadyjski artysta, przylatuje do Polski na trasę koncertową promującą nagrany wspólnie z O.S.T.R. album „Kartagina” (Asfalt Records 2014). To jeden z najbardziej uznawanych producentów hip-hopowych na świecie.

– Płyta z O.S.T.R. to na długo ostatni w pełni wyprodukowany przeze mnie album – zapowiada Marco Polo. – Zawiera jedne z najgrubszych bitów, jakie kiedykolwiek zrobiłem. To dla mnie zaszczyt, że mogę mieć fanów także w Polsce – podkreśla artysta. – Zawsze mi się tu podobało na koncertach i nie mogę się doczekać marcowej trasy. Przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego dla naszej publiczności, nikt nie będzie rozczarowany. Dziękuję Ostremu za tę możliwość. To człowiek legenda. Do zobaczenia!

O.S.T.R. zaznacza, że nagranie całej płyty z Marco Polo było jednym z jego największych muzycznych marzeń. – Ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy – śmieje się. – Nie ukrywam, że współpraca z Marco jest dla mnie zaszczytem, starałem się sprostać jego bitom, dlatego płyta powstawała trzy lata. Selekcja tematów, tekstów i bitów była okrutna. Od początku mieliśmy wizję na ten album – coś najlepszego, określającego szczyt naszych możliwości na dzisiaj. Nie wiem, czym sobie na to zasłużyłem, ale Marco wysłał mi ponad 80 bitów do wyboru.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Light.Move.Festival.2022 ogłasza program muzyczny
lasse_matthiessen_i_halla_norfjoer_20130515_1755767805
Halla Nordfjörd w Z innej beczki
LAJ6_plakat
Letnia Akademia Jazzu 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*