ostr16 marca o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert O.S.T.R.a z udziałem amerykańskiego producenta Marco Polo. Bilety (miejsca stojące): 35 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu). Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Mamy dla Was  podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „O.S.T.R.”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy w sobotę (15 marca), o godz. 12 Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od paulina.g…

Marco Polo, amerykańsko-kanadyjski artysta, przylatuje do Polski na trasę koncertową promującą nagrany wspólnie z O.S.T.R. album „Kartagina” (Asfalt Records 2014). To jeden z najbardziej uznawanych producentów hip-hopowych na świecie.

– Płyta z O.S.T.R. to na długo ostatni w pełni wyprodukowany przeze mnie album – zapowiada Marco Polo. – Zawiera jedne z najgrubszych bitów, jakie kiedykolwiek zrobiłem. To dla mnie zaszczyt, że mogę mieć fanów także w Polsce – podkreśla artysta. – Zawsze mi się tu podobało na koncertach i nie mogę się doczekać marcowej trasy. Przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego dla naszej publiczności, nikt nie będzie rozczarowany. Dziękuję Ostremu za tę możliwość. To człowiek legenda. Do zobaczenia!

O.S.T.R. zaznacza, że nagranie całej płyty z Marco Polo było jednym z jego największych muzycznych marzeń. – Ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy – śmieje się. – Nie ukrywam, że współpraca z Marco jest dla mnie zaszczytem, starałem się sprostać jego bitom, dlatego płyta powstawała trzy lata. Selekcja tematów, tekstów i bitów była okrutna. Od początku mieliśmy wizję na ten album – coś najlepszego, określającego szczyt naszych możliwości na dzisiaj. Nie wiem, czym sobie na to zasłużyłem, ale Marco wysłał mi ponad 80 bitów do wyboru.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
The Prodigy Night w Soda Underground (zakończony)
xxanaxx_20150712_1847984797
XXANAXX w Wytwórni (zakończony)
20lipca_042
Siła Muzyki – mamy bilety (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*