20130313-IMG_125228 marca w Klubie Wytwórnia odbędzie się wielki koncert charytatywny Rap4Life z udziałem najbardziej rozpoznawalnych artystów polskiej sceny hip-hopowej, takich jak: O.S.T.R., Hades, Jan Wyga, NTK, Familia HP, a także Klasik, Green, DJ Mixair, C.E.L. Crew, SoundBusters, ProWoKacja, Całkiem Inna Bajka, imprezę poprowadzi Proceente.

Za pośrednictwem Polskiego Czerwonego Krzyża dochód z akcji zostanie przekazany na pomoc humanitarną dla syryjskich cywili, w tym głównie dzieci będących niewinnymi ofiarami trwającej w kraju wojny domowej.

Wcześniej jednak z inicjatywy organizatorów odbędą się dwa wydarzenia. Jedno z nich już za nami. 13 marca na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ (Aula D208) odbyło się spotkanie z główną inspiracją akcji, znanym łódzkim raperem O.S.T.R. pt. Upadek Autorytetu w Mediach. Podczas prelekcji, której przysłuchiwała się cała sala zainteresowanych, muzyk podzielił się swoją opinia na temat podejścia mediów do wolności słowa.

Kolejne wydarzenie odbędzie się 20 marca. Wtedy na terenie OFF Piotrkowska zostanie zorganizowany RapBe4Life – Graffiti Jam & Freestyle Battle.

/fot. Łukasz Majkowski – http://majkowski-fotografia.blogspot.com 

/fot. Bartłomiej Jedynak

Zobacz także:

O.S.T.R. i Afront w Wytwórni (foto)

O.S.T.R. i ŁDZ Orkiestra w Wytwórni (foto)

O.S.T.R. wystąpił w Wytwórni (foto)

Hip Hop Arena w Łodzi (foto)PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC06444
Before I die… na Piotrkowskiej 217
Znamy laureatów stypendiów Prezydent Miasta Łodzi
IMG_0781
Ratujmy Szuflandię! (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*