O.S.T.R. w Bedroomie

ostrW piątek, 11 marca o godz. 21 w Bedroomie rozpocznie się koncert O.S.T.R. promujący płytę „Życie po śmierci”. Support: Sequel x Kurzy. Bilety kosztują 45/49 zł.

O.S.T.R. o swoim poprzednim wydawnictwie mówił wprost: „To najważniejsza płyta w moim życiu. Jako Killing Skills chcieliśmy pozostać przy hip-hopie, ale w taki sposób, by przy produkcji wykorzystać wszystkie elementy dzieła muzycznego, bez ograniczeń. Dlatego płyta inspirowana jest muzyką filmową, muzyką poważną, ale już nie rozrywkową. W moim odczuciu jest to nowoczesna muzyka dla dorosłych.”

O.S.T.R. łącznie wydał 19 płyt, z czego 5 okryło się złotem, a 4 platyną. Jednak to właśnie ostatni album, „Podróź zwana życiem” jest najbardziej muzycznym dziełem reprezentanta Łodzi. Asfalt Records – „Praktycznie pozbawiony sampli, oparty w dużej mierze na instrumentach elektronicznych i bogatych aranżacjach kolektywu Killing Skills.”

Na swoim koncie Adam O.S.T.R. Ostrowski ma współpracę m.in. z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Tworząć kolektwy producencki Killing Skills, z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel, wszedł w zupełnie nowy wymiar muzyczny, a najnowsze dzieło pozostawia długo ciarki na skórze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *