polowka2014W sobotę, 6 września o godz. 21 w Monopolis zobaczymy ostatni w tym roku „polówkowy” film. Na kolejne plenerowe pokazy będziemy musieli poczekać prawie rok.

W trakcie imprezy zostanie zaprezentowany Kongres Ari Folman na podstawie prozy Stanisława Lema. Przed pokazem pojawi się poczęstunek – pizza.

W filmie zacierają się granice między rzeczywistością i fikcją: słynna aktorka Robin Wright, gra tu samą siebie. Mieszka z dwójką dorastających dzieci na rancho, z dala od cywilizacji, kiedy wielkie hollywoodzkie studio zwraca się do niej z niezwykłą propozycją. Wright może zostać „zeskanowana” dzięki zaawansowanej technologii cyfrowej, osiągając w każdym kolejnym filmie wieczną młodość. Od tej pory wszystkie jej role zagra wirtualna kopia. Decyzja, którą podejmuje kobieta, by móc dysponować nieograniczonym czasem dla najbliższych, okazuje się początkiem jej podróży przez świat przyszłości, w którym potężne studia filmowe i koncerny farmaceutyczne oferują totalne formy rozrywki, manipulując ludzką świadomością.

Zobacz także:

Kongres – recenzja

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ironsky
Premiery kinowe – kwiecień 2012
TME Polówka 2022 – informacje, program
grandoff
Grand Off – Europejskie Nagrody Filmowe

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*