rolingW piątek, 25 marca o godz. 20 w Iron Horse rozpocznie się ostatni koncert Rolling Cathouse. Poza nimi na scenie pojawi się formacja 4GET. Wstęp jest bezpłatny.

Rolling CatHouse – Zespół założony w 2008 przez ludzi którzy mieli dość nudnego życia, pomiędzy Łódzkimi blokowiskami. Od tej pory starali się zrobić wszystko by zaistnieć na jakże bogatej scenie muzycznej w Łodzi. W krótkim czasie zdołali przeistoczyć swoje życie w muzyczny debiut. Zespół gra muzykę cyrkową połączoną z ciężkim brzmieniem. Na koncertach potrafią zabawić każdego, nawet ponurego woźnego. Obecny skład zespołu to 3 mężczyzn i jedna kobieta o unikatowym głosie:

Wokal: Marta Ignaczak
Gitara: Konrad Gonera
Gitara Bassowa: Krzysztof Matusiak
Perkusja: Jarosław Kudłak

4GET – Łódzki zespół rockowy, założony w listopadzie 2008 roku przez Marcina Pietrzaka, Radka Jakubiaka i Michała Mierzejewskiego. Pierwsze lata działalności to przede wszystkim poszukiwanie własnego brzmienia, a przy tym szereg zmian personalnych wśród członków zespołu. Pod koniec 2015 roku nastąpiła ostateczna krystalizacja składu, która zaowocowała inspirującymi pomysłami oraz nową energią do działania na froncie muzycznym. Wówczas do pozostałej dwójki (Michała i Marcina), dołączyli odpowiednio Krzysztof Krajewski i Kinga Juszczak.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
PRiM w Protestacji
the_cuts_20110130_1427789076
The Cuts w Stereo Krogs
lubelska
Lubelska Federacja Bardów w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*