OstatkiNaBaluckim_PlakatRynek Bałucki to dla wielu łodzian miejsce kultowe. W najbliższą sobotę, 9 lutego odbędzie się tam impreza ostatkowa, a także casting na twarze.

Początek ostatków w Nowej Hali o godz. 9, zakończenie planowane jest na godz. 15. W programie znajdzie się m.in. malowanie twarzy, balonowe zwierzaki, gry wideo, Karnawałowe Targi – Prezentacja firm, których usługi są związane z balami karnawałowymi: producenci kostiumów, szkoły tańca, salony kosmetyczne, wizażyści itp. Odbędzie się również wspomniany casting na twarze Bałuckiego. Organizatorzy zachęcają do przebrania się.

Casting na twarze Bałuckiego

Nie wszyscy łodzianie wiedzą, że stary dobry Bałucki Rynek w latach 2007-2009 przeszedł gruntowną modernizację i z targowiska pod chmurką stał się niemal pełnoprawnym centrum handlowym o specyficznym tradycyjnym charakterze.
Stowarzyszenie Handlowców Bałucki Rynek postanowiło zorganizować Casting Na Twarze Bałuckiego. Jak sami tłumaczą, chcą pokazać ludzi, którzy kupują na Bałuckim oraz udowodnić, że klienci targowiska to zarówno ludzi młodzi jak i w średnim wieku. Wielki Finał Imprezy odbędzie się 9 lutego 2013 roku o godz.  14:30 kiedy to zostaną ogłoszone wyniki castingu. W ciągu następnego miesiąca wizerunki zwycięzców zostaną zaprezentowane w kampanii promocyjnej Bałuckiego rynku na popularnym portalu społecznościowym.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wlokniarki
Kochajmy Łódzkie Włókniarki
fd4k
Festiwal Dialogu Czterech Kultur 2010 odbędzie się
punktdlalodzi2011
Punkt dla Łodzi – ruszyły zgłoszenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*