HEADLESS_HORSEMANSkylark Records – łódzka marka związana z kulturą niezależną – świętuje w tym roku 18 urodziny. Osiągnięcie pełnoletności założyciele sklepu celebrować będą w nie byle jakim towarzystwie, bo ze wspinającą się w zawrotnym tempie na muzyczne wyżyny berlińską gwiazdą techno – Headless Horseman. Jubileuszowa impreza odbędzie się w sobotę, 6 lutego, w klubie DOM.

Związana z kulturą i muzyką niezależną Skylark Records, istnieje od 1996 roku. Firma jest prekursorem w sprzedaży muzyki alternatywnej oraz profesjonalnego sprzętu w Polsce. Zajmuje się dystrybucją muzyki, sprzedażą muzyki do klientów końcowych oraz sprzedażą profesjonalnego sprzętu muzycznego. Stacjonarny sklep Skylark Records mieści się w Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 107.

Urodziny Skylark Records, swoim setem uświetni enigmatyczny berliński artysta, ukrywający się pod pseudonimem Headless Horseman. To muzyk, który w swojej twórczości oddaje ukłon w stronę tradycyjnego, mocnego techno, które po przerwie ponownie wraca do łask wielbicieli muzyki klubowej. Ponury i tajemniczy wydźwięk swoich live actów, artysta potęguje wizerunkiem scenicznym, skrupulatnie ukrywając swoją twarz pod czarną „woalką”.

Jeszcze pachnący nowością długogrający debiut muzyka – „HDL 007”, zapewnił mu miejsce w czołówce współczesnych twórców techno. To zestaw bezpretensjonalnych, surowych produkcji, bezlitośnie odkrywających mroczną stronę techno. Headless Horseman tworzy betonowe, mechaniczne melodie, przemycając do nich industrialne smaczki.

Oprócz Headless Horseman, 6 lutego w klubie DOM, na urodzinach sklepu zagrają związani ze Skylark Records didżeje: Wiktor Skok, Rebus, Shell, G-sound, Waetek i Six. Początek imprezy o godzinie 22. Bilety, w cenie 20 złotych, do nabycia w dniu koncertu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Jurassic5
Znamy już wszystkich artystów Orange Warsaw Festival 2014
Stanisław Soyka w Planetarium EC-1
Urszula Dudziak w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*