OS.SO w TU (zakończony)

W sierpniowy wieczór muzyka OS.SO zabrzmi w klimatycznym wnętrzu łódzkiego TU. Kompozytorka, autorka tekstów i literaturoznawczyni wystąpi w trio z materiałem ze swojego debiutanckiego mini albumu, wydanego w 2018 roku. Impreza odbędzie się 3 sierpnia, mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie, w tym 3 pierwsze osoby otrzymają jeszcze płytę OS.SO.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „OS.SO”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko. a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki wyłącznie w celu organizacji konkursu i przekazanie ich jednorazowo wykonawcy OS.SO”. Zabawę zakończymy  2 sierpnia, o godz. 11. Zaproszenie otrzyma 5 pierwszych osób, płyty 3 pierwsze osoby.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu – OS.SO. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Promujący płytę singiel – „Excuses” został wydany przez Kayax w ramach projektu dla młodych artystów My Name Is New.

Twórczość OS.SO to nastrojowe brzmienia, intymne opowieści, wprowadzające w melancholijny, pełen zadumy świat. Nieoczywista rytmika łączy się tu z melodyjnym wokalem, a całość dopełniają teledyski, inspirowane filozofią, literaturą i sztuką. Wszechstronność, spojrzenie na rzeczywistość z różnych perspektyw i synkretyzm to klucze do tych muzycznych historii.

W TU OS.SO wystąpi w trio:
OS.SO – wokal, instrumenty klawiszowe, gitara basowa
Maciej Kulesza – instrumenty klawiszowe, gitara
Anita Zawadzka – perkusjonalia

Strona internetowa: https://www.ossomusic.com/
Facebook: https://www.facebook.com/OSSOmusic/
Instagram: https://www.instagram.com/ossomusics/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/5O11auA9UW7ZBACNBMBsBu

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *