Orzeł Łódź ogłosił skład

orzellodzPodczas uroczystej konferencji prasowej w restauracji Spatif trener Orła Łódź ogłosił skład na bieżący sezon. Zespół będzie liczył dwunastu zawodników.

 
– Myślę, że pozyskaliśmy zawodników, na których możemy polegać. Kadra i tak jest liczna, być może jest w niej nawet zbyt dużo zawodników. Najważniejsze, że są to żużlowcy na odpowiednim poziomie. A pamiętajmy, że nie każdy chce jeździć w drugiej lidze. – wyjaśnia trener Zdzisław Rutecki.

Z poprzedniego sezonu w składzie Orła pozostali: Piotr Dym, Stanisław Burza, Freddie Eriksson i Zdenek Simota. Oprócz nich w łódzkiej drużynie wystąpią: Marcin Jędrzejewski, Łukasz Jankowski, Jacek Rempała, Claus Vissing i Morten Risager oraz trzech juniorów: Emil Idziorek, Mateusz Kowalczyk i Michał Łopaczewski.

Sponsor łódzkiego klubu Witold Skrzydlewski podkreślił, że jego firma i jego rodzina po raz kolejny wezmą na siebie większość kosztów związanych z utrzymaniem drużyny. Tak jak i w poprzednim sezonie głównym celem Orła będzie awans do pierwszej ligi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *