Orszak Trzech Króli w Łodzi

6 stycznia o godz. 11 na Placu Wolności rozpocznie się Orszak Trzech Króli. Weźmie w nim udział ponad 200 aktorów, żywe zwierzęta i barwny korowód kolędników.

O godz. 11.00 rozpoczynamy Mszą Świętą w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego na placu Wolności. O godz. 12.00 wyruszamy ulicą Piotrowską, by na godz. 13.00 dotrzeć na plac katedralny, gdzie wystąpi Arka Noego z najpiękniejszymi polskimi kolędami.

W niedzielę (6.01) odbędzie się kolejna, trzecia już edycja Biegu Trzech Króli. Wydarzenie stało się już łódzką tradycją, podobnie jak lokalizacja – po raz kolejny start i meta biegu będą miały miejsce na rynku Manufaktury. Trasa Biegu Trzech Króli ma 5 kilometrów i prowadzi z Manufaktury, ulicami Zachodnią/Kościuszki, Zamenhofa do Piotrkowskiej i pl. Wolności, a potem z powrotem na rynek w Manufakturze. Dystans pozwala na udział w biegu nawet tym, którzy nie trenują regularnie.

Z roku na ro bieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem. – W tym roku na linii startu stanie 2 500 uczestników – mówi Robert Blesiński, organizator biegu. – Ze względu na liczbę uczestników, prosimy by pakiety startowe odbierać już w sobotę. Biuro zarodów będzie się mieścić na parterze przy wejściu na food court (obok restauracji Bierhalle) w sobotę (5.01) w godzinach 15-20, oraz w niedzielę (6.01) w godzinach 12:30-16:30.

W niedzielę warto przyjść na rynek Manufaktury by kibicować zawodnikom – każdy biegacz wie, jak ważny i motywujący jest taki doping. Od godziny 15 na rynku Manufaktury zaplanowano wydarzenia towarzyszące: około 15:40 wystąpi chór Cantylena z koncertem kolęd, a chwilę później rozgrzewkę dla wszystkich uczestników poprowadzą trenerzy z Saturn Fitness. W niedzielę Food court będzie czynny od 12 do 20. Czynny będzie też domek gastronomiczny na rynku.

Harmonogram 3. Biegu Trzech Króli Łódź
– 16.30 – zamknięcie biura zawodów
– 17.00 – start do biegu na 5 km
– 17.15 – powitanie pierwszych zawodników na mecie
– 17.45 – zamknięcie trasy biegu
– 17.45 – wręczenie nagród na scenie dla zwycięzców kategorii OPEN K i M
– 18.00 – dekoracje na scenie zawodników poszczególnych kategorii wiekowych
– 18:30 – zakończenie imprezy


 

  W związku z uroczystością Trzech Króli w dniu 6 stycznia 2019 r. w godzinach ok. 11:40 – 12:20 zostanie wyłączony z ruchu pl. Wolności. Zmieni się przebieg linii tramwajowych 4,15,17 oraz autobusowych 59, 73 i 78.

linia 4 z pętli cm. Zarzew do skrzyżowania Kilińskiego – Pomorska bez zmian, następnie: Kilińskiego, Północną, Ogrodową, Zachodnią, Zgierską i dalej stałą trasą.

zmiana obowiązuje dla dwóch kierunków jazdy

linie 15,17 z pętli Chojny Kurczaki i Chocianowice IKEA do skrzyżowania Legionów – Zachodnia bez zmian, następnie: Zachodnią, Ogrodową, Północną, Kilińskiego, Pomorską i dalej stałą trasą.

zmiana obowiązuje dla dwóch kierunków jazdy

linie 59, 73, 78 z pętli Radogoszcz Wsch., Aleksandrów Ł., Radogoszcz Zach. do przystanku Zachodnia-Manufaktura bez zmian a następnie objazd przez Zachodnią, Legionów, Gdańską,, Próchnika, Zachodnią i od Legionów powrót na swoje trasy

Przystankiem końcowym będzie przystanek Zachodnia – Legionów (1400).

Na trasach objazdu tramwaje i autobusy zatrzymują się na przystankach właściwych dla swojej trakcji.

 

 

 

wydłużenie czasu obowiązywania objazdu po ul. Piotrkowskiej w związku z Orszakiem Trzech Króli

Zakończenie uroczystości Orszaku Trzech Króli jest planowane na godz. ok. 14:30, dlatego objazdy linii tramwajowych ulicą Piotrkowską oraz kursowanie linii Z11 będzie wydłużone do tej godziny

Orszak Trzech Króli w dniu 6 stycznia 2019 r.

  

W związku z organizowanym Orszakiem Trzech Króli na trasie Pl. Wolności – Piotrkowska – Archikatedra Łódzka na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu, w dniu 6 stycznia 2019 r. (niedziela) w godz. około 12:30 – 13:30 ulegną zmianie trasy tramwajów linii 2, 3, 6, 7, 11B, 14. Jednocześnie uruchomiona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza linia Z11.

Kierowanie w kier. północnym nastąpi od godz.:

–          godz. 12:10 – pociąg  2/1 przy Przybyszewskiego – Kilińskiego,

–          godz. 12:24 – pociąg  6/2 przy Piotrkowska – Pl. Niepodległości,

–          godz. 12:14 – pociąg 11/5 przy Pabianicka – Rondo Lotników Lwowskich.

Kierowanie w kier. południowym nastąpi od godz.:

–          godz. 12:26 – pociąg  6/5 przy Piotrkowska-Centrum,

–          godz. 12:32 – pociąg 11/1 przy Zachodnia-Legionów.

linia 2   TEOFILÓW – Aleksandrowska, Limanowskiego, Zachodnia, Kościuszki,
Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego,
Śmigłego Rydza, Dąbrowskiego – DW. ŁÓDŹ DĄBROWA (obsługa taborem 2x805Na – w związku z Biegiem Trzech Króli)

linia 3   MARYSIN WARSZAWSKA – Warszawska, Łagiewnicka, Dolna, Zgierska,  Zachodnia, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska – WIDZEW AUGUSTÓW

linia 6   DOŁY – Wojska Polskiego, Franciszkańska, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego, pl. Reymonta, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Pabianicka, Paderewskiego, Rzgowska – CHOJNY KURCZAKI

 

     linia 7 KOZINY – Srebrzyńska, Cmentarna, Legionów, Zachodnia, Kościuszki,
Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego, Piotrkowska – PLAC NIEPODLEGŁOŚCI

    linia 11B          HELENÓWEK – Zgierska, Zachodnia, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka – CHOCIANOWICE IKEA (obsługa taborem 2x805Na – w związku z Biegiem Trzech Króli)

    linia 14             RETKINIA – Wyszyńskiego, Bratysławska, Karolewska, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego, Rydza Śmigłego, Dąbrowskiego – DW. ŁÓDŹ DĄBROWA

Zmiany tras obowiązują w obu kierunkach jazdy

    

Tramwaje na trasach objazdu zatrzymują się na istniejących przystankach

 

Podczas przejścia uczestników Orszaku Trzech Króli ul. Piotrkowską na odcinku pl. Wolności – Mickiewicza (w godz. ok. 12 – 12:30) mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu na trasach poprzecznych.

Autobusowa komunikacja zastępcza Z11

     linia Z11         RONDO LOTNIKÓW LWOWSKICH – Pabianicka, Piotrkowska, Czerwona, Wólczańska, Mickiewicza, Kościuszki – KOŚCIUSZKI MICKIEWICZA

KOŚCIUSZKI MICKIEWICZA – Kościuszki, Wólczańska, Czerwona, Piotrkowska, Pabianicka, Paderewskiego, Zaolziańska, Karpacka, Pabianicka – RONDO LOTNIKÓW LWOWSKICH

Autobusy linii Z11 będą zatrzymywały się na nw. przystankach autobusowych:

w kierunku północnym:

–          Pabianicka – R. Lotników Lwowskich

–          Pabianicka – R. Lotników Lwowskich

–          Pabianicka – Wólczańska

–          Piotrkowska – pl. Niepodległości

–          Piotrkowska – Czerwona

–          Wólczańska – Czerwona

–          Wólczańska – Skorupki

–          Wólczańska – Radwańska

–          Kościuszki –  Mickiewicza

w kierunku południowym:

–          Kościuszki – Mickiewicza

–          Kościuszki – Radwańska

–          Wólczańska – Skorupki

–          Wólczańska – Czerwona

–          Czerwona – Piotrkowska

–          Piotrkowska – pl. Niepodległości

–          Pabianicka – Wólczańska

–          Pabianicka – R. Lotników Lwowskich

–          Paderewskiego – Zaolziańska (przed skrzyżowaniem tymcz.)

–          Pabianicka – R. Lotników Lwowskich

Obsługa taborowa 4 autobusy przegubowe: 2 autobusy z EA-1 i 2 autobusy z EA-2

Autobusy z EA-1 rozpoczną kursowanie od Kościuszki/ Mickiewicza

–          pierwszy autobus o godz. 12:35 drugi autobus o godz. 12:45

Autobusy z EA-2 rozpoczną kursowanie od Pabianicka/Rondo Lotników Lwowskich

–          pierwszy autobus o godz. 12:20, drugi autobus o godz. 12:30

Decyzję o powrocie tramwajów na właściwe trasy po zakończeniu uroczystości podejmą pracownicy służb nadzoru ruchu w uzgodnieniu z organizatorem i policją.

funkcjonowanie komunikacji miejskiej podczas „Biegu Trzech Króli” w dniu 6 stycznia 2019 r.

W dniu 6 stycznia 2019 r. (niedziela), w godz. ok. 16:00 – 18:00, na podstawie organizacji ruchu zatwierdzonej przez Zarząd Dróg i Transportu, odbędzie się „III Bieg Trzech Króli” na trasie: CH Manufaktura, Ogrodowa, Zachodnia, Kościuszki, Zamenhofa, Piotrkowska, Plac Wolności, Nowomiejska, Ogrodowa, CH Manufaktura. W związku z powyższym ulegną zmianie trasy linii 2, 3, 4, 6, 9B, 11B, 12, 13, 15, 17, 43A, 43B, 59, 73, 78, 80, 83, 86A, 86B, 87A, 87B, 96.

linia 2 z pętli Teofilów do skrzyżowania Limanowskiego / Włókniarzy bez zmian, następnie: Włókniarzy, Legionów, Zachodnią, Kościuszki i dalej obecną trasą.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na

linia 3 z pętli Marysin Warszawska do skrzyżowania Zachodnia / Ogrodowa bez zmian, następnie: Ogrodową, Północną, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Żwirki, Piotrkowską i dalej obecną trasą.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

Uwaga: dodatkowy pociąg ET-1

linia 4 z pętli Helenówek do pl. Kościelnego bez zmian, następnie: Wojska Polskiego, Franciszkańską, Kilińskiego i dalej obecną trasą.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na

linia 6 z pętli Doły do skrzyżowania Franciszkańska / Północna bez zmian, następnie: Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Żwirki, Piotrkowską i dalej obecną trasą.

Zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

linia 9B z pętli Olechów do węzła dw. Łódź Fabryczna bez zmian, następnie:  Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zieloną i dalej obecną trasą.

z pętli Zdrowie do skrzyżowania Zielona / Kościuszki bez zmian, następnie Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, Węglowa, Tramwajowa, Narutowicza i dalej obecną trasą.

Uwaga: dodatkowy pociąg ET-1

linia 11B z pętli Helenówek do skrzyżowania Zachodnia / Ogrodowa bez zmian, następnie Ogrodową, Północną, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Żwirki, Piotrkowską i dalej obecną trasą.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na

linia 12 z pętli Stoki do węzła Łódź Fabryczna bez zmian, następnie: Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zieloną i dalej obecną trasą.

z pętli Retkinia do skrzyżowania Zielona / Kościuszki bez zmian, następnie Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, Węglowa, Tramwajowa, Narutowicza i dalej obecną trasą.

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na oraz dodatkowy pociąg ET-1

linia 13 z pętli Teofilów do skrzyżowania Limanowskiego / Włókniarzy bez zmian, następnie: Limanowskiego, Zachodnią, Ogrodową, Północną, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich i dalej obecną trasą.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

linia 15

podział na dwa odcinki:

Wariant północny:

 

STOKI – działki, Pomorska – PL. WOLNOŚCI

Wariant południowy:

 

CHOJNY KURCZAKI – Rzgowska, Paderewskiego, Politechniki, Kopernika, Gdańska, Legionów, Cmentarna, Srebrzyńska – KOZINY

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na oraz dodatkowe 2 pociągi

z  ET-2

 

linia 17

podział na dwa odcinki:

Wariant północny:

TELEFONICZNA ZAJEZDNIA – działki, Pomorska – PL. WOLNOŚCI

Wariant południowy:

CHOCIANOWICE IKEA – Rzgowska, Paderewskiego, Politechniki, Kopernika, Gdańska, Legionów, Cmentarna, Srebrzyńska – KOZINY

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

 

UWAGA: Obsługa linii składami 2x805Na oraz dodatkowe 2 pociągi

z  ET-2

linie 43 A, B z Lutomierska / Konstantynowa Ł. do skrzyżowania Legionów / Zachodnia bez zmian, następnie: Zachodnią, Kościuszki, Mickiewicza, Piotrkowską do pętli pl. Niepodległości.

zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach.

Uwaga: dodatkowy pociąg ET-1

  LINIE AUTOBUSOWE
linia 59 z pętli Radogoszcz Wsch. do skrzyżowania Zgierska / Dolna bez zmian, następnie Zgierską, Limanowskiego, Zachodnią do przystanku końcowego Zachodnia – Limanowskiego następnie ul. Zachodnią, Zgierską i dalej obecną trasą w kierunku Radogoszcza Wsch.
linia 73 z pętli Radogoszcz Zach. do skrzyżowania Zgierska / Dolna bez zmian, następnie Zgierską, Limanowskiego, Zachodnią do przystanku końcowego Zachodnia – Limanowskiego następnie ul. Zachodnią, Zgierską i dalej obecną trasą do pętli Radogoszcz Zachód.
linia 78 z Aleksandrowa Ł. do skrzyżowania Drewnowska / Zachodnia bez zmian, następnie: Zachodnią do przystanku końcowego Zachodnia – Limanowskiego następnie ul. Zachodnią, Zgierską, Limanowskiego, Zachodnią, Drewnowską i dalej obecną trasą.
linia 80 z pętli Janów do skrzyżowania Nawrot / Kilińskiego bez zmian, następnie: Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Struga i dalej obecną trasą.

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Kilińskiego – Piłsudskiego – pd.

– Mickiewicza – Kościuszki – zach. (tymczasowy za skrzyżowaniem)

– Mickiewicza – Żeromskiego – zach.

– Żeromskiego – Kopernika – pn. (za skrzyżowaniem)

z pętli Retkinia do skrzyżowania Struga / Wólczańska bez zmian, następnie Wólczańską, Mickiewicza, Piłsudskiego i dalej obecną trasą.

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystanku

– Mickiewicza – Kościuszki – wsch.

– Piłsudskiego – Kilińskiego – wsch.

– Piłsudskiego – Targowa – wsch. (tymczasowy)

Uwaga: Dla linii 80 w dniu 6 stycznia obowiązuje wcześniej objazd w związku z zamknięciem ulicy Tuwima

linia 83 z pętli Nowa / Tuwima do skrzyżowania Nawrot – Kilińskiego bez zmian, następnie Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Struga i dalej obecną trasą.

 

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Kilińskiego – Piłsudskiego – pd.

– Mickiewicza – Kościuszki – zach. (tymczasowy za skrzyżowaniem)

– Mickiewicza – Żeromskiego – zach.

– Żeromskiego – Kopernika – pn. (za skrzyżowaniem)

z pętli Cm. Szczecińska do skrzyżowania Struga / Wólczańska bez zmian, następnie Wólczańską, Mickiewicza, Piłsudskiego, Przędzalnianą, Tuwima do pętli Tuwima/Nowa

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Mickiewicza – Kościuszki – wsch.

– Piłsudskiego – Kilińskiego – wsch.

– Piłsudskiego – Targowa – wsch. (tymczasowy)

Uwaga: Dla linii 83 w dniu 6 stycznia obowiązuje wcześniej objazd w związku z zamknięciem ulicy Tuwima


linie 86A, 86B
z pętli Retkinia Kusocińskiego do skrzyżowania Próchnika / Zachodnia bez zmian, następnie ul. Zachodnią, Więckowskiego i dalej obecnymi trasami w kierunku os. Retkinia.
linie 87A, B z pętli Żubardź do skrzyżowania Drewnowska / Karskiego bez zmian, następnie: Drewnowską, Zachodnią, Lutomierską, Zgierską, Nowomiejską, Północną i dalej obecną trasą.

z pętli Doły Smutna / Telefoniczna Zajezdnia do skrzyżowania Ogrodowa / Zachodnia bez zmian, następnie Zachodnią, Drewnowską i dalej obecną trasą.
Uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek autobusowy Zgierska – Stary Rynek w kier. pd.

linie 96 z pętli Teofilów Rojna do skrzyżowania Lutomierska / Zachodnia bez zmian, następnie Lutomierską, Zgierską, Nowomiejską, Północną, Kilińskiego, Rewolucji 1905 r. i dalej obecną trasą.

Z pętli Janów do skrzyżowania Kilińskiego / Rewolucji 1905 r. bez zmian, następnie Kilińskiego, Północną, Ogrodową, Zachodnią i dalej obecną trasą.

Uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek autobusowy Zgierska – Stary Rynek w kier. pd.

  1. Obsada taborowa linii: 2, 4, 11B, 12, 15 i 17 w dniu 6 stycznia 2019 r. składy 2X805Na. Ponadto na liniach 3,9B,12,15,17,43A,B będą kursowały dodatkowe pociągi – łącznie dodatkowo do obsady niedzielnej 8 pociągów.

Niektóre zapisy odwołują się do tego komunikatu:

czasowe wstrzymanie ruchu na ul. Tuwima na odcinku Kilińskiego – Sienkiewicza w dniach 5-6 stycznia 2019 r.

                                          

W związku z pracami dźwigowymi prowadzonymi na wysokości posesji Tuwima 32 (pomiędzy Kilińskiego i Sienkiewicza) na podstawie organizacji ruchu zatwierdzonej przez Zarząd Dróg i Transportu od wyjazdów w dniu 5 stycznia 2019 r. (sobota) do godz. ok. 16:00 w dniu 6 stycznia 2019 r. (niedziela) zmianie ulegną trasy autobusów linii 80, 83, N8.

linia 80 z pętli Janów do skrzyżowania Nawrot – Kilińskiego bez zmian, następnie Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Tuwima i dalej obecną trasą.

z pętli Retkinia do skrzyżowania Tuwima – Sienkiewicza bez zmian, następnie Sienkiewicza, Narutowicza, Kilińskiego, Nawrot i dalej obecną trasą.

w trakcie objazdu (związanego z zamknięciem ww. odcinka ul. Tuwima) autobusy zatrzymywać się będą na istniejących przystankach autobusowych oraz na tymczasowym Sienkiewicza – Tuwima (4852) w kier. północnym.

Uwaga: dodatkowo w dniu 6 stycznia 2019 r. w godz. ok. 16-18 odbędzie się III Bieg Trzech Króli. W związku z powyższym w ww. godzinach objazd linii 80 zostanie poprowadzony następującymi ulicami:

z pętli Janów do skrzyżowania Nawrot / Kilińskiego bez zmian, następnie  Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Struga i dalej obecną trasą.

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Kilińskiego – Piłsudskiego – pd.

– Mickiewicza – Kościuszki – zach. (tymczasowy za skrzyżowaniem)

– Mickiewicza – Żeromskiego – zach.

– Żeromskiego – Kopernika – pn. (za skrzyżowaniem)

z pętli Retkinia do skrzyżowania Struga / Wólczańska bez zmian, następnie  Wólczańską, Mickiewicza, Piłsudskiego i dalej obecną trasą.

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystanku

– Mickiewicza – Kościuszki – wsch.

– Piłsudskiego – Kilińskiego – wsch.

– Piłsudskiego – Targowa – wsch. (tymczasowy)

linia 83 z pętli Tuwima/Nowa do skrzyżowania Nawrot – Kilińskiego bez zmian, następnie Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Tuwima i dalej obecną trasą.

z pętli cm. Szczecińska do skrzyżowania Tuwima – Sienkiewicza bez zmian, następnie Sienkiewicza, Narutowicza, Kilińskiego, Nawrot i dalej obecną trasą.

w trakcie ww. objazdu (związanego z zamknięciem odcinka ul. Tuwima) autobusy zatrzymywać się będą na istniejących przystankach autobusowych oraz na tymczasowym Sienkiewicza – Tuwima (4852) w kier. północnym.

Uwaga: dodatkowo w dniu 6 stycznia 2019 r. w godz. ok. 16-18 odbędzie się III Bieg Trzech Króli. W związku z powyższym w ww. godzinach objazd linii 83 zostanie poprowadzony następującymi ulicami:

z pętli Tuwima/Nowa do skrzyżowania Nawrot – Kilińskiego bez zmian, następnie ul. Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Struga i dalej obecną trasą.

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Kilińskiego – Piłsudskiego – pd.

– Mickiewicza – Kościuszki – zach. (tymczasowy za skrzyżowaniem)

– Mickiewicza – Żeromskiego – zach.

– Żeromskiego – Kopernika – pn. (za skrzyżowaniem)

z pętli cm. Szczecińska do skrzyżowania Struga / Wólczańska bez zmian, następnie ul. Wólczańską, Mickiewicza, Piłsudskiego, Przędzalnianą, Tuwima do pętli Tuwima/Nowa

Na zmienionym odc. trasy autobusy zatrzymają się na przystankach:

– Mickiewicza – Kościuszki – wsch.

– Piłsudskiego – Kilińskiego – wsch.

– Piłsudskiego – Targowa – wsch. (tymczasowy)

linia N8 z dw. Łódź Dąbrowa do skrzyżowania Rodziny Poznańskich – Kilińskiego autobusy pojadą bez zmian, następnie ulicami: Kilińskiego, Narutowicza, Sienkiewicza, Tuwima i dalej stałą trasą.

zmiana trasy w podanym kierunku jazdy

Po godz. 18 w dniu 6 stycznia 2019 r. autobusy powrócą na swoje dotychczasowe trasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *