Opera za 3 grosze w Teatrze Arlekin (zakończony)

opera_za_3_groszeCodziennie do 14 marca Teatr Lalek Arlekin zaprasza na jedną z najsłynniejszych musicali Bertolda Brechta – Opera za 3 grosze. To prawdziwe widowisko z udziałem dużych, naturalnej wielkości lalek, o wyrazistych twarzach, prowadzonych przez aktorów.

 
Muzykę skomponował Kurt Weillen, wykonywana jest na żywo. Doskonale oddaje klimat przesiąknięty dymem cygar i oparami alkoholu lat 20. zeszłego stulecia.

Opera za 3 grosze została doceniona przez krytyków teatralnych i nagrodzoną ją Złotą Maską oraz Srebrną łódką jako najlepszy spektakl w sezonie 2008/09.

Studenci za okazaniem legitymacji bedą mogli kupić bilet ulgowy na Operę za 3 grosze od 8 do 14 marca br.

UWAGA KONKURS!!!

Chcecie otrzymać bilet na Operę za 3 grosze? Wystarczy, że wyślecie maila na adres  konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Opera”, w treści napiszecie krótko – na czym polega wyjatkowość teatru lalkowego. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska. Do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl (jedno podwójne na 10 marca i jedno podwójne na 11 marca). Jeśli jesteście zainteresowani konkretnym dniem podajcie te informacje w mailu


Zabawę zakończymy we wtorek, 9 marca o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze maile, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Teatr Arlekin
KONURS ZAKOŃCZONY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *