Opera za 3 grosze na Dzień Kobiet w Teatrze Arlekin (zakończony)

opera_za_3_groszeZ okazji święta kobiet Teatr Lalek Arlekin zaprasza na jedną z najsłynniejszych musicali Bertolda Brechta – Opera za 3 grosze. To prawdziwe widowisko z udziałem dużych, naturalnej wielkości lalek, o wyrazistych twarzach, prowadzonych przez aktorów.

 
Muzykę skomponował Kurt Weillen, wykonywana jest na żywo. Doskonale oddaje klimat przesiąknięty dymem cygar i oparami alkoholu lat 20. zeszłego stulecia.

Opera za 3 grosze została doceniona przez krytyków teatralnych i nagrodzoną ją Złotą Maską oraz Srebrną łódką jako najlepszy spektakl w sezonie 2008/09.

Wszystkie panie, które 8 marca zdecydują się obejrzeć Operę za 3 grosze zostaną obdarowane upominkami. Natomiast panowie, którzy przyprowadzą panie w dniu ich święta zapłacą tylko za jeden bilet. Studenci za okazaniem legitymacji bedą mogli kupić bilet ulgowy na Operę za 3 grosze od 8 do 14 marca br.


UWAGA KONKURS!!!

Chcecie otrzymać bilet na Operę za 3 grosze? Wystarczy, że wyślecie maila na adres  konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Opera”, w treści napiszecie krótko – na czym polega wyjatkowość teatru lalkowego. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska. Do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl (jedno podwójne na 8 marca i jedno podwójne na 9 marca). Jeśli jesteście zainteresowani konkretnym dniem podajcie te informacje w mailu


Zabawę zakończymy w niedzielę, 7 marca o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze maile, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Teatr Arlekin
KONKURS ZAKOŃCZONY. Bilety otrzymują osoby, których maile rozpoczynają się od „salci…” i „joanna_”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *