Oley To!!! w Czekoladzie (zakończony)

1czeko_logo_FINAL_Small24 kwietnia w Czekoladzie (Piotrkowska 55) rozpocznie się impreza pod hasłem „Oley To!!!”. Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

Zamiast siedzieć przy stole, zamiast nabierać zbędnych kilogramów i wprowadzać się w stan spożywczej depresji postaraj się zmotywować swoje ciało w stan produktywnego ruchu. My mówimy OLEY TO! Olej tłuszcze, kiełbasy, Olej to jajo w majonezie, Olej babkę upieczoną w ramach destrukcji diety. OLEY TO wszystko, co zagraża twojemu dobremu samopoczuciu i Olej świąteczna nudę. Po północy w ramach Lanego Poniedziałku OLEY TO wszystko przy barze!

DJ’s: DOMIN (Czekolada Łódź), PSQ (Łódź)

 


Jeśli chcecie zdobyć bilety wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Czekolada”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w piątek, 2 kwietnia o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie. Uwaga! Serwis nie gwarantuje wejścia do klubu, w którym obowiązuje selekcja.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Czekolada

KONKURS ZAKOŃCZONY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *