IMG_1270

W piątek, 20 kwietnia o godz. 21 w New Yorku wystąpi Old Breakout. Bilety w cenie: 35 zł przedsprzedaż/45 zł w dniu koncertu / VIP 60 – zł (miejsca siedzące blisko sceny drink niespodzianka od Szefa Baru).

Legendarni muzycy zespołu Breakout: Krzysztof Dłutowski – klawisze, Tadeusz Trzciński jeden z najlepszych polskich bluesmanów harmonijkarzy, Zbigniew Wypych – gitara basowa. Nowym wokalistą grupy jest śląski bluesman – Kazimierz Pabiasz. Skład uzupełniają muzycy, którzy wpisują się w historię zespołu: Dariusz Samoraj – gitara, Dariusz „Wodzu” Henczel – perkusja.

We wrześniu 2013 roku z inicjatywy Kazimierza Pabiasza, w Józefowie pod Warszawą, w ramach dorocznego festiwalu „Lep na bluesa” odbył się koncert z udziałem dawnych, legendarnych członków grupy Breakout. Entuzjastyczne przyjęcie, naszpikowane wzruszeniami, dało impuls do nagrania płyty „Za głosem bluesa idź”, z nowymi utworami, a wszystkie teksty znów napisał Bogdan Loebl. Sukces muzyków stał się również impulsem do dalszego, wspólnego grania i wspomnień.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
pezet_plakat
Pezet w Dekompresji
Asian_Dub
Koncerty w Łodzi – lipiec 2012
zloteprzeboje
Orkiestra Złotych Przebojów w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*